23.6 C
İstanbul
Salı, Ağustos 16, 2022

  Toplu taşımada yaş sınırı kaldırıldı

  Normalleşme süreci ile ilgili alınan yeni kararla toplu taşıma araçlarındaki yaş sınırlaması 1 Temmuz itibariyle kaldırıldı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaklaşık 3,5 saat süren Kabine toplantısı sonrası kameraların karşısına geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları ile “Toplu taşıma yasağı kalktı mı?, 65 yaş üstü toplu taşıma yasağı kalktı mı?, 20 yaş altı toplu taşıma yasağı kalktı” gibi toplu taşıma kısıtlamaları ile ilgili çok merak edilen sorular cevaplarını buldu.

  Toplu taşımada yaş sınırı kaldırıldı
  Toplu taşımada yaş sınırı kaldırıldı

  Normalleşme süreci ile ilgili Beştepe’de yapılan Kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Erdoğan, “Şehirler arası seyahat kısıtlamalarıyla şehir içi toplu taşıma araçlarındaki sınırlamalar sona eriyor” açıklamasını yaptı.

  Koronavirüsle mücadelede alınan yeni kararları açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehirler arası seyahat kısıtlaması ile şehir içi toplu taşıma araçlarındaki kısıtlamaların kaldırıldığını duyurdu.

  Toplu taşımada yaş sınırı kaldırıldı
  Toplu taşımada yaş sınırı kaldırıldı

  KISITLAMALAR 1 TEMMUZ İTİBARIYLA KALDIRILDI

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Şehirler arası seyahat kısıtlamalarıyla şehir içi toplu taşıma araçlarındaki sınırlamalar sona eriyor” diye konuştu.

  Yeni alanın karar göre, 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşlara getirilen seyahat kısıtlamaları 1 Temmuz itibarıyla kaldırıldı.

  1 Temmuz’da başlıyor! 5 maddede normale dönüş!

   

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ