11.7 C
İstanbul
Perşembe, Aralık 1, 2022

  Sağlık çalışanlarının çocukları Emaar Akvaryum’u ücretsiz gezebilecek

  Covid 19 döneminde büyük bir fedakarlık gösteren sağlık çalışanlarının çocukları Emaar Akvaryum'u ücretsiz gezebilecek. 

  Covid-19 pandemisi sürecinde canları pahasına görevlerin sürdüren sağlık çalışanlarının çocukları Emaar Akvaryum’u ücretsiz gezebilecek. Sağlık çalışanlarına teşekkürü bir borç olarak bilen Emaar Akvaryum ve Sulaltı Hayvanat bahçesi Ocak ve Şubat ayları boyunca tüm sağlık personelinin çocuklarına ücretsiz olarak hizmet veriyor.

  2 ay boyunca tüm sağlık çalışanları, personel kimliklerini göstererek çocuklarını akvaryumda ücretsiz olarak gezdirebilecek. Akvaryumda uyulması gereken güvenlik önlemlerince 14 yaş altındaki tüm çocukların yanında en az bir ebeveyn ile mekanı gezebilecek. Aldığı önlemlerle misafirlerini hijyenik ve sağlıklı bir ortamla buluşturan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde çocukları muhteşem bir sualtı dünyası bekliyor. Tropikal su altı canlılarından dev timsahlardan yavrularına, penguenlerden su samurlarına  kadar birbirinden farklı 200’e yakın türde, 20 binin üzerinde canlı misafirlerini bekliyor.

  Sağlık çalışanlarının çocukları Emaar Akvaryum'u ücretsiz gezebilecek

  10.00-20.00 arasında gezilebilecek

  Hem konuklarının hem de personelinin sağlığına özen göstererek hizmetini sunmaya devam eden  Emaar Akvaryum’u ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, hafta içi her gün saat 10.00 ile 20.00 arasında açık. Ziyaret sırasında misafirlerden maske ve sosyal mesafe kurallarına uyması bekleniyor. Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, %100 temiz hava döngüsüyle çalışan ve en yeni teknolojiye sahip hava filtreleriyle temizleniyor. Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, ücretsiz olarak sağlık çalışanlarının çocuklarını eğlenceli ve neşeli bir gün geçirebilmeleri için kapılarını açıyor.

  Çocuklarda idrar yolu enfeksiyonu ve tedavisi!

  Prof. Dr. Kamburoğlu: Estetik doğal olandır, sonuç doğal değilse estetik de olmaz

  Pandemide iki şey arttı: Gebelik ve cinsel isteksizlik

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ