11 C
İstanbul
Cuma, Ocak 27, 2023

  İçeceğini yudumladı ve hayatını kaybetti! Sebebi Arı!

  Vural Şenalp isimli vatandaş iş görüşmesi için gittiği Karadağ'da içeceğindeki arının boğazını sokmasından dolayı hayatını kaybetti.

  51 yaşındaki Vural Şenalp, bir arkadaşı ile birlikte iş gezisi için Karadağ’ın Budva kentine gitmişti. Hem iş görüşmesi hem de tatil yapacaktı. 22 Ağustos 2021 pazar günü, arkadaşı ile yemek için deniz kenarında bir restorana oturdu. Sipariş ettiği içecekten bir yudum aldı. Aldığı yudumla birlikte boğazında bir acı hissetti.

  Hürriyet gazetesinden Aydemir Kadıoğlu’nun haberine göre Vural Şenalp, fark etmediği arının içeceğiyle birlikte ağzının içine girdiğini anladı. Vural Şenalp, kendine gelmek için denize atladı. Denizde bir süre yüzen Şenalp, sonra hareketsiz kaldı. Arkadaşı hemen denize koştu ve çevredekilerle birlikte Şenalp’i kıyıya çıkardı.

  BOĞAZINDAN ARI SOKTUĞU BELİRLENDİ

  Sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye götürülen Şenalp’in 2 gün yoğun bakımda kaldığı belirtildi. Türkiye’ye getirilmek istendiği gün hastanede hayatını kaybetti.

  Vural Şenalp’in cenazesi geçtiğimiz perşembe günü Karadağ’dan Türkiye’ye getirildi. Şenalp için cuma günü Zincirlikuyu Cami’nde cenaze töreni düzenlendi. Törenin ardından Şenalp’in cansız bedeni Kilyos Mezarlığı’na götürülerek defnedildi.

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ