0.5 C
İstanbul
Salı, Ocak 31, 2023

  Dünyanın cinsellikle ilgili en garip yasakları

  Cinsellik insanın doğasının bir gereği. Cinsel yaşam ne kadar sağlıklı ve sürdürülebilir olursa o kadar sağlıklı bir yaşam mümkün.

  Dünyanın cinsellikle alakalı en garip yasaklarını sizler için derledik..

  Cinsel yaşamın sağlığa faydaları

  1. BAHREYN

  Bahreyn’de doktorlar hiçbir hastanın cinsel organını açamıyor ve kontrol edemiyor

  İşte cinsel ilişki için en uygun zaman!

  2. GUAM ADASI

  Yasaklar arasında belki de en tuhaf olanı Guam Adası’nda bakirelerin evlenmesi kesinlikle yasak. Eğer Guam Adası’nda yaşıyor ve evlenmek istiyorsanız bekaretinizi kaybetmiş olmanız şart.

  İşte cinsel ilişki için en uygun zaman!

  3. BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ

  Birleşik Arap Emirlikleri’nde çiftlerin öpüşmesi ve el ele dışarıda gezmesi yasak. Eğer yasaklara uymazsanız hapis cezası da dahil olmak üzere birçok yaptırıma maruz kalabilrisiniz.

  İşte cinsel ilişki için en uygun zaman!

  4. LÜBNAN

  Lübnan’da en ağır cezalar eşekler ile ilişkiye girenlere veriliyor. Eğer eşek ile ilişkiye giren biri tespit edilirse, ölüm cezası bile verilebiliyor.

  İşte cinsel ilişki için en uygun zaman!

  5. BOLİVYA

  Bir Güney Amerika ülkesi olan Bolivya’da cinsellik ile ilgili büyük bir yasak ortaya konmuş. Bolivya ya da resmî adıyla Bolivya Çokuluslu Devleti’nde bir erkeğin hem anne hem de kızıyla ilişkiye girmesi kesinlikle yasak.

  İşte cinsel ilişki için en uygun zaman!

  6. MİNNESOTA

  ABD’nin bir eyaleti olan Minnesota’da cinsellikle hijyen getirmiş. Kurala göre çiftlerden herhangibirinde pis koku varsa cinsel ilişkiye girmek kurallara aykırı. Biz de buradan uyaralım. Vücut hijyeninizi sağlamadan Minnesota’da cinsel ilişkiye giremezsiniz.

  İşte cinsel ilişki için en uygun zaman!

  7. İSPANYA

  İspanya’da gençleri üzecek bir kural getirilmiş. Kanı kaynayan genç vatandaşların sahil kesimlerinde cinsel ilişkiye girmesi hükümet tarafından kesin bir dil ile yasaklanmış.

  8. MACARİSTAN

  Macaristan ise otel odalarında ya da evlerde perde açıkken cinsel ilişkiye girmeyi yasaklamış. Bukuralı ihlal edenlere ciddi para cezaları kesiliyor.

  9. KOLOMBİYA

  En ilginç olanlardan biri ise Kolombiya. Kolombiya’da anneler, kızlarının gerdek gecesinde odada bulunup bekaretlerini kaybettikleri anı izlemeli.

  10. ENDONEZYA

  Kadınların mastürbasyon yapması yasak. Yasak ihlal edildiğinde ise ciddi yaptırımlar uygulanabiliyor.

  11. TEXAS

  Eğer Texas’ta yaşıyor ve evinizde 6 adet dildo bulunduruyorsanız bir adet daha alamazsınız. Çünkü sınır 6 ile belirlenmiş daha fazlası suça giriyor.

  12. NEPAL

  Nepal’de çıplaklık içeren ya da cinsel ilişkinin yaşandığı filmlerin çekilmesi ve izlenmesi kesinlikle yasak. Eğer biri sizi bu tarz filmleri izlerken yakalarsa sorun çıkabilir.

  Cinsel ilişki spor etkisi yaratıyor!

  Cinsel ilişki sırasında ağrı çekiyorsanız dikkat!

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ