23 C
İstanbul
Salı, Eylül 27, 2022

  Can Dostum Sigortası ile evcil hayvanlarınız güvende

  Magdeburger Sigorta’nın, evcil hayvanlara özel sunulan Can Dostum Sigortası, evcil hayvan sigortası kategorisinde bir farklılık yaratıyor. Sigorta yapılan evcil hayvanın adına özel poliçe hazırlanmasına olanak sağlayan Can Dostum Sigortası, evcil hayvan sahibine ferdi kaza teminatı ve yüksek teminat limitleri ve sunuyor. Can Dostun Sigortası, 6 aydan büyük ve 10 yaştan küçük ve aşıları tamamlanmış, köpek ve kediler için geçerli.

  Can Dostum Sigortası poliçe kapsamında neler var?

  Poliçe kapsamında; anlaşmalı veterinerlerde yılda bir defa muayene, göz ve kulak temizliği, tırnak kesimi, hizmetlerini ücretsiz olarak faydalanılabiliyor. Evcil hayvanların yaşayabileceği acil durumlarda gerekli olan tedavi hizmetlerini anlaşmalı veteriner hekimlerle 10 bin liraya kadar karşılayan sigorta paketinde; kaybolan evcil hayvanı bulabilmek için kayıp arama ilanı ve ödül teminatı masrafları da 1000 lira ile sigorta kapsamında yer alıyor. Bunun yanı sıra poliçede evcil hayvan sahibine ferdi kaza için 10 bin liralık ve evcil hayvanların 3. kişilere verebileceği zararlar için de yine 10 bin liralık ayrı teminatlar yer alıyor.

  Magdeburger Sigorta’nın sunduğu Can Dostum Sigortası ile ilgili ayrıntılı bilgiye Magdeburger Sigorta yetkili acenteleri ya da  https://www.magdeburger.com.tr/can-dostum-sigortasi.html adresinden ulaşmak mümkün.

  Evcil hayvanlar için Koronavirüs aşısı geliyor TIKLAYIN 

  Evcil hayvanı olanlar pandemide nelere dikkat etmeli? TIKLAYIN 

  Can dostlarınız için bütüncül tedavi neden önemli? TIKLAYIN 

   

   

   

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ