28.1 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 25, 2021

  Alişan ve Buse Varol hastaneden ayrılmıyor

  Yoğun bakımda tedavisi devam eden Selçuk Tektaş'ı Alişan ve eşi Buse Varol bir an olsun yalnız bırakmıyor.

  Geçtiğimiz günlerde Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın koronavirüse yakalandığı ortaya çıkmıştı. Durumu ağırlaşınca Maslak’ta özel bir hastanede yoğun bakıma alınan ve entübe edilen 41 yaşındaki Tektaş’ın sağlık durumu hala ciddiyetini koruyor.

  Alişan ve Buse Varol

  Alişan, eşi Buse Varol ile birlikte, aynı zamanda menajeri olan kardeşinden gelecek iyi haberleri bekleyen hastane önünden ayrılmıyor.

  Buse Varol, hastane bahçesinde yaptığı paylaşıma, “Tam kapının önünde bekliyoruz ve bizi hissettiğini biliyoruz canım Selçuk’um. Tam da odanın karşısında kalp var. Dualarımız seninle. Şifan bol olsun canım kardeşim” notunu yazdı.

  Yaşar İpek

  Yaşar İpek, bir süredir hastanede koronavirüs tedavisi gören ve durumu ağırlaşınca yoğun bakıma alınan Selçuk Tektaş hakkında Alişan’dan bilgi almıştı.

  Müjdeli bir haber veren İpek, doktorların sıkı takipte olduğu Selçuk Tektaş’ın bazı reaksiyonlar gösterdiğini söylemişti: Çok şükür güzel birkaç haber var. Doktorların dört gözle bekledikleri bazı reaksiyonlar var ve Selçuk bunları gerçekleştirmiş.

  Yaşar İpek, “Selçuk’un bu durumu tedavinin gelişimi açısından çok önemli, o yüzden hepimiz dua edelim” şeklinde konuşmuştu.

  Selçuk Tektaş’ın yoğun bakımda tedavisi sürüyor

  Geçtiğimiz hafta Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş, hastane önünde gözyaşlarına boğulurken, Alişan ve kayınvalidesi kendisini teselli etmeye çalışmıştı.

  Kardeşinin sağlık durumu hakkında bilgi veren Alişan, “İnanın konuşabilecek durumda değilim. Durumu çok kritik. Dua istiyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

  Alişan’dan duygusal mesaj

  12 Mayıs’ta kardeşinin doğum gününü Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla ünlü şarkıcı, duygulandıran mesajı ile dikkat çekmişti.

  “Eliz’le Burak senin gibi bir amcaları olduğu için çok şanslılar. Ben de senin gibi bir kardeşim olduğu için, arkandan hep güzel sözler duyduğum için, beni ve ailemizi her zaman gururlandırdığın için biz de çok şanslıyız. Seni çok seviyorum kardeşim.”

  Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’tan haber var!

  Bilim Kurulu Üyesi açıkladı: Bayramda kısıtlama var mı?

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ