12.5 C
İstanbul
Salı, Aralık 6, 2022

  İntim temizliğinde su sabun yeterli değil

  Nasıl saçımızı duş jeliyle yıkamıyor makyajımızı asetonla temizlemiyorsak intim bölgesinin (dış vajina) temizliği için de bu bölgenin pH dengesini bozmayacak ve doğal dengesi ile uyumlu ürünler kullanmak gerekiyor.

  Gvyna İntim (dış vajina) temizleme ürünleri, dünyanın 1 numaralı intim hijyen ürünü formülü ve jinekolojik ve dermatolojik olarak test edilmiş içeriğindeki doğal laktik asit ile intim bölgesinin (dış vajina) pH dengesini koruyarak vajinal akıntı, mantar ve bakteriyel enfeksiyon gibi sorunları önlemeye yardımcı oluyor.

  Yetersiz temizlik enfeksiyonlara açık hale getiriyor

  İntim bölgesinin (dış vajina) duş jeli, sıradan sabun gibi ürünlerin kullanımı veya yetersiz temizliği bu bölgenin koruyucu florasında dengesizliğe yol açabiliyor, bölgeyi enfeksiyonlara ve tahrişe açık hale getirebiliyor.

  Vajinal bölgenin dengeli için olabilmesi için düşük pH değerine sahip, asidik ortam sağlanması gerekiyor. Asidik pH, zararlı bakterilerin çoğalmasını engel oluyor. Genital bölgenin asidik değerini korumak için kadın vücudu, laktik asit üretiyor. Laktik asit, vajinal floranın dengesi ve canlılığı için esas olan fizyolojik pH değerini korumasına yardımcı oluyor. Bu yüzden intim bölgesinin temizliği için özel ürünler kullanmak gerekiyor.

  Jinekolojik ve dermatolojik olarak test edilmiş, hipoalerjenik ve dünyanın 1 numaralı intim hijyen ürünü formülüne sahip Gvyna ürünleri, intim bölgesinin temizlenmesini sağlarken diğer yandan asidik ortamını da koruyor ve böylece zararlı dış etkenlerin üremesini engelliyor.

  Doğal laktik asit içeriyor

  Tüm Gvyna ürünleri, intim bölgesinin asidik pH dengesi ve doğal yapısı ile uyumlu doğal laktik asit içeriyor. Uzun süreli temizlik ve ferahlık hissi vermek için özel olarak geliştirilmiş Gvyna Fresh İntim Yıkama Jeli, kötü kokuları giderip kendinizi güvenli hissetmenize katkı sağlıyor.

  Parfüm içermeyen Gvyna Hassas İntim Yıkama Jeli, pamuk özüyle zenginleştirilmiş ekstra yumuşak formülüyle dış genital bölgeyi nazik bir şekilde temizlerken aynı zamanda rahatlık veriyor. Gvyna Rahatlatıcı İntim Yıkama Jeli içeriğindeki Arnika özü ve pirinç proteiniyle dış genital bölgedeki yanma ve batma gibi rahatsızlık hissini yatıştırıyor.

   

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ