21.6 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 27, 2022

  Güneşten korunmanın mucizevi yolu: Siyah havyar

  Dünya’da Kim Kardashian ve Jennifer Lopez gibi ünlülerin tercihi havyar içerikli kremlere eşdeğer Royal Caviar ve Golden Black serisi ile yenilenin.

  Siyah havyar mucizesi ile güneşin zararlı ışınlarından korunurken, var olan kırışıklık ve ton eşitsizliği problemlerinizden de kurtulabilirsiniz.

  Havyarlı BB Krem ile ton eşitsizliğinden kurtulun!

  Golden Black ve Royal Caviar ürünlerinin içerisinde bulunan etkileyici ve zengin içerikli havyar sayesinde marka tüm rakipleri arasında hızlıca öne çıkıyor.  Doğada çok zengin bir protein kaynağı olan  fosfolipid, mineral ve vitamin kaynağı olan havyar bu özellikleri sayesinde cilt yapılanmasında etkin bir rol oynar.

  Öne çıkan ürünlerinden Cavıar BB Cream SPF30 içeriğindeki Alpha-Arbutın ile melanin üretimini azaltırken, E Vitamini sayesinde antioksidan etki sağlar, kolajen sentezini arttırır ve cildi serbest radikallere karşı korur. Aynı zamanda cildin protein, fosfolipid ve vitamin ihtiyacı karşılanmış olur. Cilt tonu daha eşit ve kusursuz etkiye kavuşur.

  Güneşten korunmanın mucizevi yolu: Siyah havyar
  Güneşten korunmanın mucizevi yolu: Siyah havyar

  Havyar içerikli Güneş Kremi 6 saat Koruma

  Cavıar Sunscreen SPF 50 İçeriğindeki Buthylene Glycol/UVA+UVB ile güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma oluşturur. UV radyasyonlarına karşı %100 UV ışınlarına karşı %90 oranındaki yüksek korumasıyla farkını ortaya koymaktadır. Hassas ciltlerin dahi kullanımına uygun olan bu ürün formülündeki üzüm çekirdeği ekstraktı sayesinde güneş ışınlarını abzorve ederken panthenol ile cildi yatıştırır ve nemlendirir.

  Markanın altın dokunuşu zengin havyar içeriği cildin yeniden yapılanmasında etkin rol alır. Bu iki eşsiz ürünün fark yaratmasına sebep aynı zamanda formülasyonunda 2 farklı güneş filtresi kullanılmasıdır. Kullanılan güneş filtreleri özel enkapülasyon yöntemi ile üretilmiştir.  Bu yönetim sağladığı avantajlar şöyledir, Güneş filtrelerinin ömrünü ve stabilitesini arttırır. Belirlenen koruma faktörünü muhafaza eder ve koruma altına alır. 4 ile 6 saat etkin koruma sağlar. Cilde uygulandığı anda ciltte koruma etkisi hızlıca başlar.

  Ünlü kozmetik markasından, cilt tonunda eşitsizliği giderici krem

  Bahara probiyotik mucizesiyle hazırlanın

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ