12.5 C
İstanbul
Salı, Aralık 6, 2022

  Evde Kal Fest Filtresiz Özel Programıyla geri döndü

  Türkiye’nin ilk online festivali Evde Kal Fest, Filtresiz Özel programıyla Kendine Has Online hesabında yeniden başlıyor. Bir ay boyunca hem müziğe hem de eğlenceye doyuracak Evde Kal Fest #FiltresizÖzel, birbirinden güzel içeriklerle evde kalmanın keyfini katlıyor.

  Farklı evlerde birlikte eğlenebilmek adına düzenlenen ve Türkiye’nin ilk online festivali olma özelliğini taşıyan Evde Kal Fest, Şubat’ın son günlerinde sürpriz içeriklerle tekrar başlıyor.

  Kendine Has Online Instagram hesabı üzerinden yayınlanacak ve herkesin evinden katılabileceği canlı konserlere ek olarak birbirinden eğlenceli içerikler de Evde Kal Fest kapsamında izleyicilerle buluşacak.

  Evde Kal Fest’in online konserleri, 4 Mart Perşembe akşamı, rock müzik grubu Madrigal ile başlayacak. Güçlü sesiyle herkesi kendine hayran bırakan Sertab Erener, Evde Kal Fest ile 11 Mart Perşembe akşamı evlere konuk olacak. Gaye Su Akyol’un Türk sanat müziğini rockla bir araya getiren konseriyle 17 Mart Çarşamba akşamı devam edecek Evde Kal Fest, Son Feci Bisiklet’in 25 Mart Perşembe akşamı gerçekleştireceği performansıyla tamamlanacak.

  Festival, konserlerin yanı sıra, eğlenceli farklı içeriklere de ev sahipliği yapacak. Son dönemlerim popüler isimlerinden Deniz Göktaş, keyifli standup’ıyla Evde Kal Fest’e neşe katacak. Ünlü oyuncu ve yönetmen Caner Özyurtlu’da, Bugün Varız Yarın Yokuz isimli programıyla Evde Kal Fest’te filtresiz anlar yaşatacak.

  Canlı Yayınlar:

  28 Şubat Pazar – 21:30 / Deniz Göktaş ile 10 Dakika

  4 Mart Perşembe – 21:30 / Madrigal Online Konser

  11 Mart Cuma – 21:30 / Sertab Erener Online Konser

  13 Mart Cumartesi – 20:00 / Caner Özyurtlu ile Bir Varız Bir Yokuz

  17 Mart Çarşamba – 21:30 / Gaye Su Akyol Online Konser

  25 Mart Perşembe – 21:30 / Son Feci Bisiklet Online Konser

   

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ