28.1 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 25, 2021

  Kilo vermesi durdurulamayan Seren Serengil hastane odasından fotoğraf paylaştı

  Seren Serengil'in zayıflık uğruna bıçak altına yatmasının ardından yaşadığı sağlık problemlerinin ardı arkası kesilmiyor.

  Mide küçültme ve gastrik bypass ameliyatı geçiren Serengil, ameliyat sonrası hızla kilo vermeye başlamıştı. Kilo vermesi durdurulamayan Serengil, 70 kilodan 46 kiloya kadar düşmüştü. Dumping Sendromuna yakalanan Seren Serengil, şimdilerde yeniden kilo almak için çabalıyor. Son olarak hastane odasından bir fotoğraf paylaşan ünlü isim, sevenlerini korkuttu. Seren Serengil, “‘Şu an bana 100 kilo olacaksın, eskiye dön’ deseler koşa koşa dönerdim” sözleriyle pişmanlığını dile getirdi.

  Seren Serengil

  Seren Serengil’in zayıflık uğruna bıçak altına yatmasının ardından yaşadığı sağlık problemlerinin ardı arkası kesilmiyor. Mide küçültme ve gastrik bypass ameliyatı geçiren Serengil, ameliyat sonrası hızla kilo vermeye başlamıştı.

  Dumping Sendromuna yakalanan Seren Serengil, şimdilerde yeniden kilo almak için çabalıyor.

  Seren Serengil iğneden ipliğe döndü

  Serengil şu sözleri not düştü:

  “Nasılsınız:) bizde ‘iyi’ diyelim, iyi olalım Emel hemşiremle…
  Nefret ederdim kilodan, hala da ederim… Ama şu an bana deseler ki ‘yüz kilo olacaksın, eskiye dön’ koşa koşa dönerdim…
  Güzellik kime şans mutluluk getirmiş
  Güzel olduk da ne oldu?

  Seren Serengil

  Kıymetimiz bilindi mi?
  Mutlu olduk mu? Bir çirkin şansı gerçeği varsa uyaydık keşke…
  Ne uğruna daha da güzel olalım isteği, kim için? değdi mi? Herkes benim gözüme güzel gözükmek için uğraşsın ben niye uğraşıyorum deyin…

  Sakin obez değilseniz bana özenip bu ameliyatı yaptıran çok oldu siz özenmeyin ve asla yaptırmayın… Hadi ben isim gereği ‘kendime, dış görüntüme dikkat etmek zorundayım’ dedim rakiplerimin vücutlarını mayolu yakalanmış hallerini gördükçe onlar gibi olacağım korkusu bana bunu yaptırttı ama obez diilseniz bu durumu diyet ve sporla kolayca atlatabilirsiniz.

  Güzelin düşmanı en güzel dir… ‘En güzel’ olacağım derken evdeki güzellikten de olmayın. Sağlığınız gitmesin. Bırakın sizi beğenen böyle beğensin. Beğenmiyorsa da kapıyı gösterin…

  Şartları zorlamayın. Hep hayırlısını isteyin kalbiniz güzel olunca Allah mutlaka karşınıza fiziğinize, güzelliğinize, ona buna bakanı değil o kalbe bakanı çıkarıyor… Hadi öperim.”

   

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ