10.7 C
İstanbul
Pazartesi, Mart 20, 2023

  Yılın ilk güzellik festivali Beauty Talks 20-21 Ocak’ta

  Allergan Medikal Estetik’in tüketici platformu Küçük Bir Dokunuş tarafından hayata geçirilecek ve sunuculuğunu Ebru Akel'in yapacağı yılın ilk güzellik festivali değişen güzellik algısından, sağlıklı beslenmeye kadar birçok konuyu gündeme taşıyacak. 

  Küçük Bir Dokunuş IGTV üzerinden ve YouTube kanalından online olarak yayınlanacak ve 2 gün devam edecek festivalde güzellikle ilgili hiçbir cevapsız soru kalmayacak. Ebru Akel’in sunuculuğunu üstleneceği festivalde; yenilenen kadının değişen güzellik algısından makyaja ilişkin ipuçlarına, astroloji dünyasının 2021 tahminlerinden sağlıklı beslenme ve yaşama kadar birçok konu konuşulacak.

  Allergan Medikal, Estetik’in tüketici platformu Küçük Bir Dokunuş Türkiye’nin ileri gelen dermatoloji ve medikal estetik hekimleri ve tanınmış isimlerin katılımıyla gerçekleştireceği Beauty Talks’un hazırlıklarını tamamladı. Güzelliğe ilişkin pek çok önemli konunun konuşulacağı ve 2 gün sürecek online festival kapsamında; güzellik kavramının değişen yüzü, medikal estetikteki son trendler, sağlıklı yaşam ve makyaja yönelik hayatımızı kolaylaştıracak ipuçları ve astroloji dünyasının 2021 beklentileri herkesin yakından bildiği ünlü isimlerle birlikte konuşulacak. Yılın ilk güzellik festivali 20 – 21 Ocak 2021 tarihlerinde saat 18.00 ile 22.15  arasında gerçekleştirilecek.

  Güzelliğe dair cevapsız soru kalmayacak

  Ebru Akel’in sunuculuğunu üstlendiği festivalde; Türkiye’nin ileri gelen hekimlerinden Dr. Alpaslan Topçu, Dr. Ali Kerim Diler,  Dr. Ebru Sağlık, Dr. Mustafa Karataş, Dr. Ebru Şen, Dr. Özgür Koldaş, Dr. Seyfi Akbay ve Prof. Dr. Reha Yavuzer medikal estetik ile alakalı 2021 trendlerini ve bedenimizden yüzümüze kadar güzellikle alakalı değişen beklentileri ayrıntılarıyla ele alacak.

  Makyajdan astrolojiye merak edilen tüm konular bu festivalde

  Ülkemizin tanınmış hekimlerinin yanı sıra; fırçasıyla harikalar yaratan makyaj artisti Hamiyet Akpınar, 2020 yılına dair doğru tahminleriyle herkesi şaşırtan ünlü Astrolog Dinçer Güner, ülkemizin en güvenilir sağlıklı beslenme ve yaşam uzmanlarından Sağlıklı Yaşam Uzmanı Diyetisyen Taylan Kümeli, tanınmış girişimci, iş insanı ve Youtuber Aslı Şen ve kadınların sıkı bir şekilde takip ettiği Güzellik Uzmanı ve Danışmanı Nur Bilen Yavuzer birbirinden ilgi çekici bilgiler paylaşacak.

  Çocuklarda idrar yolu enfeksiyonu ve tedavisi!

  Prof. Dr. Kamburoğlu: Estetik doğal olandır, sonuç doğal değilse estetik de olmaz

  Pandemide iki şey arttı: Gebelik ve cinsel isteksizlik

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ