16.7 C
İstanbul
Salı, Haziran 15, 2021

  Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri’den güzel haber

  Önce koronavirüse yakalanan, evinde tedavisi devam ederken de üzerine kaynar su dökülerek yaralanan Gonca Vuslateri hastaneden taburcu oldu. 

  Geçen ay Covid-19’a yakalanan Gonca Vuslateri evinde tedavi gördüğü sırada üzerine kaynar su döküldü. Güzel oyuncu yaşadığı kazanın ardından apar topar hastaneye kaldırıldı. Geçtiğimiz hafta Covid-19 tedavisi sona eren Vuslateri, vücudunda oluşan yanıklar nedeniyle hastanede tedavi görmeye devam ediyordu. Güzel oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hastaneden taburcu olduğunu duyurdu.

  Yüzünü kırmızıya boyayan Vuslateri, paylaştığı fotoğrafa şu notu düştü:

  “Aklandım paklandım taburcu oluyorum. Küçük Semiha Berksoy geliyor. Harika tedavi gördüm. Ne kadar teşekkür etsem az. Herkesi çok seviyorum buradaki.

  Hayat kısa, kuşlar uçuyor. Masmavi bir gökyüzünü izlemekle cezalandırılmış bir Meursault gibiyim (Camus kafası) ve dünya gerçekten de ‘akla aykırı bir yerden başkası değil’. Hayat kısa denince hep Kral Lear-Soytarı sahnesindeki çıkarım gelir aklıma: Akıllanmadan yaşlanmamalıydınız da ondan. Akıllanmadan yaşlanmak yok bana. Ama Gonca deliliğime de coşkuyla sevgiyi katarak. Hepimize geçmiş olasın”

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ