-1 C
İstanbul
Salı, Ocak 25, 2022

  Üçüncü bebeğine hamile Bergüzar Korel, böyle görüntülendi

  Halit Ergenç ile evli olan Bergüzar Koral, üçüncü kez anne olmak için artık gün sayıyor. Uzun zamandır objektiflere yakalanmayan Korel, artık iyice belli olan karnı ile aylar sonra görüntülendi.

  İkinci çocuğu Han’ı geçtiğimiz yıl Mart ayında dünyaya getiren oyuncu Bergüzar Korel, bugünlerde üçüncü çocuk heyecanını yaşıyor. Hamile olduğunu birkaç ay önce duyuran 38 yaşındaki güzel oyuncu büyüyen karnı ile verdiği yeni pozu takipçileriyle paylaştı.

  2009 yılında nikah masasına oturan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti, 2010 yılında ilk çocukları Ali’yi kucaklarına almıştı. Ergenç ve Korel, geçtiğimiz yıl mart ayında Han’ın dünyaya gelmesiyle ikinci kez anne-baba olmuştu.

  Üçüncü bebeğine hamile Berguzar Korel, böyle görüntülendi
  Üçüncü bebeğine hamile Berguzar Korel, böyle görüntülendi

  ARKADAŞLARIYLA BİR ARADA

  Geçtiğimiz aylarda 3. kez anne olacağını duyuran Korel, önceki gün yakın arkadaşları Esra Ruşan, Beyza Şekerci ve Burcu Kuş ile bir araya geldi.

  Dostları ile birlikte keyifli bir gün geçiren Bergüzar Korel, o anların fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı. Karnının iyice belirginleştiği görülen ünlü oyuncunun keyifli halleri de dikkatlerden kaçmadı.

  Üçüncü bebeğine hamile Berguzar Korel, böyle görüntülendi
  Üçüncü bebeğine hamile Berguzar Korel, böyle görüntülendi

  “HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM”

  38 yaşındaki Korel, sürpriz hamileliği sebebiyle rol alacağı diziye veda ettiğini; “Sete çıkmaya hazırlanırken ailecek de bizi çok şaşırtan bir sürpriz ile karşılaşarak, hamile olduğumu öğrendim” sözleriyle duyurmuştu.

  Güzel oyuncu, sözlerinde; “Hamile olmam projeye devam etmeme engel değilken, artan vakalar yüzünden çekimlerimizi ileri bir tarihe attığımızda maalesef fiziksel değişimim karaktere ve projemize uygun olmayacağı için aylardır üzerinde çalıştığımız işimizi erteleme kararı almak zorunda kaldık. Bir yandan minik bebeğimiz, bir yandan çok kıymetli insanlar ile büyük bir emek vererek, üzerine çalıştığımız bu projeye veda etmek. Benim için hiç kolay değil” ifadelerini kullanmıştı.

  “OLURSA KABULÜMÜZ”

  Ünlü oyuncu, geçtiğimiz aylarda muhabirlerin “Üçüncü çocuk düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Olursa kabulümüz… Seve seve… Ben her zaman çok çocuklu, şen şakrak bir ev hayal etmiştim. Öyle bir planımız yok ama gelirse başımızla beraber” yanıtını vermişti.

  “HAN ALİ’YE GÖRE DAHA YARAMAZ”

  İkinci çocukları Han’ın oğlu Ali’ye göre daha yaramaz olduğunu belirten ünlü oyuncu, “Han yaramaz, çok hareketli. Ali’ye “Yapma” derdin dururdu. Ali küçükken sehpa üzerinden hiçbir şey kaldırmadı. Han alıyor, “Yapma” dediğinde gözünün içine bakarak fırlatıyor. Ali ile çok farklılar” demişti.

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ