11.7 C
İstanbul
Perşembe, Aralık 1, 2022

  Kayıp doktordan acı haber

  Kocaeli’de, Kartepe’ye gideceğini söyleyerek evinden ayrılan ve 5 gündür kayıp olan Doktor Uğur Tolun’un cesedi bulundu

   

  13 Ocak günü Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde kamyonetiyle gezmeye giden Ortopedi ve travmatoloji uzmanı Dr. Uğur Tolun ölü bulundu.

  Başiskele ilçesinde özel bir hastanede çalışan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Uğur Tolun, 13 Ocak tarihinde Kartepe’deki evinden çıktı. Kamyoneti ile en son Maşukiye’de görülen Uğur Tolun’dan yakınları bir daha haber alamadı. AFAD, Jandarma Arama Kurtarma (JAK), İHH, AKUT , itfaiye ve diğer sivil toplum kuruluşlarının dahil olduğu arama kurtarma ekipleri arama yaparken, arazi araçları olan ve bölgeyi bilen vatandaşlar da çalışmalara katıldı. Jandarmaya ait iz takip köpeklerinin de kullanıldığı arama çalışmalarında, 4 dron ile de havadan girilmeyen yerlerde aramalar yapıldı.

   

  Ekipler arama çalışmalarını, bugün özellikle oteller bölgesinin altında bulunan ve girilmesi zor olan halk arasında Dev Kuyu olarak bilinen bölge ile Molla Yakup, Kuzu Yayla, İnönü ve Menekşe yaylalarında yoğunlaştırdı.

  Yapılan arama çalışmaların sonucunda Uğur Tolun’un aracının Derbent Mahallesi’ndeki kanala düştüğü, doktorun kazada hayatını kaybettiği tespit edildi.

  Çocuklarda idrar yolu enfeksiyonu ve tedavisi!

  Prof. Dr. Kamburoğlu: Estetik doğal olandır, sonuç doğal değilse estetik de olmaz

  Pandemide iki şey arttı: Gebelik ve cinsel isteksizlik

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ