26.5 C
İstanbul
Cuma, Ağustos 19, 2022

  İbrahim Tatlıses sevenlerini korkuttu!

  Dokuz yıl aradan sonra ekranlara dönen İbrahim Tatlıses gizli bir operasyon geçirdi. Tatlıses'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

  Hürriyet Gazetesi’nin haberine göre; 10 yıl önce uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve sonra hayat döndürülen İbrahim Tatlıses geçen hafta bir operasyon geçirdi.

  ‘İmparator’ lakaplı ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses damar tıkanıklığı nedeniyle geçen hafta ameliyat masasına yattı. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde operasyon geçiren ünlü sanatçıya stent takıldı. Gizli gerçekleştirilen operasyonun ardından Tatlıses’in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

  Öte yandan İbrahim Tatlıses’in 43 yaş küçük sevgilisiyle ilişkisi gündem olmuştu.

  ‘İbo Show’a katılan Ebru Yaşar’ın “Sen nikâhlanmışsın” demesi üzerine Tatlıses, “Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor.” demişti.

  Bunun üzerine Tatlıses açıklama yaparak, Gülçin Karakaya ile resmi nikahlarının olmadığını belirtmiş, “Gülçin Karakaya ile ilişkinizi resmiyete dökecek misiniz” sorusuna ise “Zaman ne gösterir bilinmez” ifadelerini kullanmıştı. İbrahim Tatlıses, daha önceki birlikteliklerinde sadece Adalet Tatlıses ve Ayşegül Yıldız’la resmi olarak nikâh masasına oturmuştu.

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ