23.6 C
İstanbul
Salı, Ağustos 16, 2022

  Bergüzar Korel bebeğinin cinsiyetini açıkladı!

  Halit Ergenç ile evli olan Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından üçüncü çocuğuna hamile olduğunu duyurmuştu. Oyuncu şimdi de bebeğinin cinsiyetini sevenleriyle paylaştı.

  2009 yılında oyuncu sevgilisi Halit Ergenç’le nikah masasına oturan Bergüzar Korel, 2010 yılında ilk çocukları Ali’yi kucaklarına almıştı. Ünlü çift 2020 Mart ayında ise ikinci bebeklerini kucaklarına almıştı.

  Bergüzar Korel, Halit Ergenç çifti şimdi de üçüncü çocuk heyecanı yaşıyor.

  Geçen aylarda bebek beklediğinin müjdesini veren Korel, şimdi de bebeğin cinsiyetini açıkladı.

  “BİRİ DE KIZ OLSUN”

  Genç oyuncu Instagram hesabından yaptığı paylaşımla bebeğin kız olacağını duyurdu. İşte oyuncunun o paylaşımı

  Instagram hesabından yaptığı paylaşımla müjdeyi veren Korel, bebeğinin kız olacağını duyurdu. Korel’in Instagram hesabından yaptığı paylaşım şu şekilde:

  “Allah biliyor çok istedim.. Ailemiz, en yakınlarımız, can dostlarımız… Herkes… Büyük bir ailemiz, sağlıklı, mutlu evlatlarımız olsun. E biri de kız olsun. Ne kadar çok istediysek Han’ımız daha yaşını doldurmadan kız evladımızın mutluluğu heyecanı hepimizi sardı. Canım Hatice’m toplamış tüm arkadaşlarımızı birkaç hafta önce bana böyle bir sürpriz yaptı. Hepsi benden heyecanlı. Sözleştik, sağlıkla, mutlulukla ilerleyen günlerde tüm erkek anneleri olarak içimizde kalan tüm simleri, balonları, tülleri birbirinize dolayıp eğleneceğiz Allah nasip ederse. Bu mutluluğumuzu sizinle de paylaşmak istedim. Mutlu günlerinizde kalbi hep sizinle atan güzel insanlar hiç eksilmesin hayatınızdan. Sevgiyle.”

  HAMİLE OLDUĞU İÇİN DİZİYE VEDA ETMİŞTİ

  Genç oyuncu hamile olduğunu öğrendiği için diziye veda ettiğini şu sözlerle açıklamıştı:

  “Sete çıkmaya hazırlanırken bizi çok şaşırtan bir sürpriz ile karşılaşarak, hamile olduğumu öğrendim. Hamile olmam projeye devam etmeme engel değilken, artan vakalar yüzünden çekimlerimizi ileri bir tarihe attığımızda maalesef fiziksel değişimim karaktere ve projemize uygun olmayacağı için aylardır üzerinde çalıştığımız işimizi erteleme kararı almak zorunda kaldık. Bir yandan minik bebeğimiz, bir yandan çok kıymetli insanlar ile büyük bir emek vererek, üzerine çalıştığımız bu projeye veda etmek… Benim için hiç kolay değil.”

  “OLURSA KABULÜMÜZ”

  38 yaşındaki oyuncu daha önce magazin muhabirlerinin “Üçüncü çocuk düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Olursa kabulümüz… Seve seve… Ben her zaman çok çocuklu, şen şakrak bir ev hayal etmiştim.” yanıtını vermişti.

  Üçüncü bebeğine hamile Berguzar Korel, böyle görüntülendi

  Hamileyken aşı olan annelerin bebekleri antikorla dünyaya geldi

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ