14.8 C
İstanbul
Çarşamba, Ekim 27, 2021

  Bayramda kargolar ve PTT açık mı? İşte Kurban Bayramı Aras Kargo – MNG Kargo – Yurtiçi Kargo çalışma saatleri

  Kurban Bayramı ile birlikte pek çok işletme tatile girip faaliyetlerine ara verince gözler kargolara çevrildi. Kargo şubeleri aracılığı ile çeşitli gönderi alma ya da kargo yollama işlemi planlayan vatandaşlar, Kurban Bayramı’nın 1. günü itibari ile bu işletmelerin çalışma saatlerini sorguluyor. Öte yandan kamuya ait PTT’nin de çalışma durumu merak konusu oldu. Peki, bayramda kargolar ve PTT açık mı?

  Bayram tatilinin yurdun dört bir yanında başlaması ile kargoların ve PTT şubelerinin akıbeti sorgulanmaya başlandı. Kargoların ve PTT şubelerinin, bayram sürecinde nasıl işleyeceğini merak eden pek çok vatandaş, sorularına Google aracılığı ile tatmin edici ve doğru yanıtlar arıyor. İşte, Kurban Bayramı’nda PTT ve kargoların son çalışma durumu hakkında güncel bilgi…

  KARGOLAR AÇIK MI?

  “Kurban Bayramı’nda kargolar açık mı?” sorusu vatandaşların gündeminde yer alırken, kargoların çalışma durumu hakkında kargo şirketlerinden ayrı ayrı açıklamalar geliyor. İşte kargo şirketlerinin Kurban Bayramı’nda çalışmaları hakkında son veriler…

  ARAS KARGO AÇIK MI?

  Aras Kargarefe günü hizmet verirken, bayram süresince hizmet veremeyecek. Bayram tatili sonrasında kargo alımları ve dağıtımları devam edecek.

  MNG KARGO AÇIK MI?

  MNG Kargo da bayramda hizmet veremeyecek. Bayram tatili sonrası kurum normal işleyişine devam edecek. Bayram tatili sonrasında kargo alımları ve dağıtımları devam edecek.

  YURTİÇİ KARGO AÇIK MI?

  Yurtiçi Kargo bayram boyunca hizmet veremeyecek. Bayram tatili sonrasında kargo alımları ve dağıtımları devam edecek.

  SÜRAT KARGO AÇIK MI?

  Sürat Kargo da Kurban bayramındafaaliyetlerina ara verecek ve hizmet veremeyecek. Bayram tatili sonrasında kargo alımları ve dağıtımları devam edecek.

  PTT ŞUBELERİ BAYRAMDA AÇIK MI?

  PTT şubeleri ve kuryeleri Kurban Bayramı’nda hizmet veremeyecek. Bayram tatili sonrasında kargo alımları, şube işlemleri ve dağıtımları devam edecek.

  KARGOLAR NE ZAMAN AÇILACAK?

  24 Temmuz Cumartesi gününden sonra kargo firmalarının da faaliyetlerine başlayacağı biliniyor.

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ