23.6 C
İstanbul
Salı, Ağustos 16, 2022

  Anadolu Sigorta, sigorta sektörünün “en değerli” markası oldu

  Anadolu Sigorta, Brand Finance’ın 2021 yılı Turkey 100 – Türkiye’nin En Değerli Markaları araştırmasında, sektörünü en değerli markası oldu. Marka değerini her yıl daha ileriye taşıyan Anadolu Sigorta “Türkiye’nin En Güçlü Markaları” arasında yerini aldı.

  Brand Finance tarafından bu yıl 15.si yayınlanan “En Değerli 100 Türk Markası” 2021 araştırmasına göre sigorta sektörünün en değerli markası olan Anadolu Sigorta, marka gücü skorunu en çok artıran marka olarak da Türkiye’nin en güçlü ilk 10 markası arasında yer aldı.

  Çağdaş ve yaratıcı çözümlerle müşterilerine hizmet Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Filiz Tiryakioğlu, “Türkiye’nin En Güçlü Markaları” arasında yerimizi aldık. Bu skor yenilikçi yatırımlarımızın paydaşlarımız nezdinde de olumlu ve talebi tetikleyici bir algı yarattığına işaret ediyor” dedi.

  ”DEĞERİMİZİ DAHA ÜST SEVİYELERE TAŞIYACAĞIZ”

  Tiryakioğlu ayrıca, “Bir asra yaklaşan tarihiyle ülkemizin en değerli ve güçlü markalarından biri olduğunu bildiğimiz şirketimizin, uluslararası saygınlığı yüksek kuruluşlarca da tescillenmesinden dolayı son derece mutluyuz. Gelecek yıllarda da ülkemize değer katma önceliğimiz ile tüm paydaşlarımız ve uluslararası kurumlar nezdinde marka gücümüzü ve değerimizi üst seviyelere taşımak için tüm gayretimizle çalışmayı sürdüreceğiz” diyerek istikrarlı yükselişin devam edeceğinin sinyallerini verdi.

  Anadolu Sigorta, Kadının Güçlenmesi Prensipleri’nin İmzacısı Oldu

   

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ