27.4 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 25, 2021

  15 Temmuz’da kargolar açık mı? 15 Temmuz’da PTT, Aras Kargo, MNG, Yurtiçi Sürat Kargo çalışıyor mu?

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü öncesinde en çok merak edilen konulardan biri de kargo şubelerinin çalışma durumu ile açılış/kapanış saatleri oldu.

  Mevcut gönderilerini takip etmek isteyen ya da yeni gönderide bulunacak olan vatandaşlar, kargoların 15 Temmuz Perşembe günü çalışıp çalışmadığını merak ediyor. Peki, 15 Temmuz’da kargolar çalışıyor mu?

  Kargo çalışma saatleri 15 Temmuz öncesi gündem oldu. Aras Kargo, MNG Kargo, Yurtiçi kargo ve Sürat Kargo resmi sayfaları üzerinden 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için çalışma saatleri hakkında vatandaşları bilgilendirdi. İşte, 15 Temmuz’da kargoların çalışma durumu hakkında son bilgiler…

  15 TEMMUZ’DA KARGOLAR AÇIK MI?

  ”15 Temmuz’da kargolar açık mı?” sorusu vatandaşların gündeminde yer alırken, 15 Temmuz’da kargoların çalışma durumu hakkında kargo şirketlerinden ayrı ayrı açıklamalar geliyor.

  ARAS KARGO AÇIK MI?

  Aras Kargo 15 Temmuz’da hizmet veremeyecek. Kurumun açıklaması şöyle; ”Değerli Müşterilerimiz, 15 Temmuz 2021 Perşembe günü, Demokrasi ve Milli Birlik Günü
  dolayısıyla operasyonel işleyişimize ara vereceğiz. 16 Temmuz 2021 Cuma günü, 09.00 itibari ile mesaimize devam edeceğiz.”

  MNG KARGO AÇIK MI?

  MNG Kargo 15 Temmuz’da hizmet veremeyecek. Kurumun açıklaması şöyle; ”15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü tüm şubelerimiz ve çağrı merkezimiz kapalı olup hizmet vermeyecektir.16 Temmuz 2021 Cuma günü itibariyle tüm birimlerimizde işleyişimiz
  devam edecektir.”

  YURTİÇİ KARGO AÇIK MI?

  Yurtiçi Kargo 15 Temmuz’da hizmet veremeyecek. Kurumun açıklaması şöyle; ”15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle 15 Temmuz 2021 Perşembe günü, tüm Yurtiçi Kargo şube ve acenteleri kapalı olup herhangi bir alım-teslim hizmeti sunulmayacaktır.”

  SÜRAT KARGO AÇIK MI?

  Sürat Kargo 15 Temmuz’da hizmet veremeyecek. Kurumun açıklaması şöyle; ”15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, resmi tatil olması nedeniyle (15 Temmuz 2021 Perşembe) şubelerimiz hizmet vermeyecektir. 16 Temmuz 2021 Cuma gününden itibaren kargo alım ve teslim hizmetimiz kaldığı yerden devam edecektir.”

  PTT KARGO AÇIK MI?

  15 Temmuz için PTT Kargo’nun resmi sitesinde bir açıklama yok ancak, diğer kurumlar gibi onların da işlem yapmayacağı tahmin ediliyor.

  15 Temmuz’da bankalar çalışıyor mu? 15 Temmuz’da bankalar açık mı?

  16 Temmuz Cuma tatil oldu mu? 16 Temmuz Cuma günü tatil mi?

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ