28.1 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 25, 2021

  15 Temmuz mesajları! Ömer Halisdemirli 15 Temmuz mesajları, sözleri ve şiirleri

  Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarının 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünün 5. yılının geçmesinin ardından anme mesajları aranıyor.

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü bu yıl perşembe gününe denk geldi. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü öncesinde en çok merak edilen konulardan biri de 15 Temmuz mesajları, sözleri ve şiirleri oldu. İşte, Ömer Halisdemirli 15 Temmuz mesajları, sözleri ve şiirleri…

  Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016’daki darbe girişiminin üzerinden beş yıl geçti. 15 Temmuz mesajları ve şehitleri anma sözleri, bu önemli günün gelmesi ile beraber yoğun ilgi görüyor. 15 Temmuz 2016’daki darbe girişiminde 251 kişiyi şehit olmuştu. Bu elim günü anmak isteyen vatandaşlar resimli, yazılı 15 Temmuz sözlerini araştırıyorlar. İşte 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajları…

  ÖMER HALİSDEMİR’Lİ 15 TEMMUZ MESAJLARI VE SÖZLERİ

  Başta kahraman TSK personeli Ömer Halisdemir olmak üzere tüm 15 Temmuz şehitlerini rahmetle anıyor, gazilerimize de saygılarımı sunuyorum.

  15 Temmuz’un 5. yılında demokrasimiz ve milletimiz için kendini feda eden kahraman şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyorum. Sizi hiçbir zaman unutmayacağız.

  Unutmak yok! Şehitlerimize yüce rabbimden rahmet diliyorum

  Türk Silahlı Kuvvetleri ve devletin çeşitli kademelerine sinsice sızan FETÖ mensupları, büyük bir titizlikle tasfiye edilirken, devletimizin mücadelesi halen kararlılıkla devam etmektedir. 15 Temmuz şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

  Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Tüm şehitlerimizin Ruhu şad olsun.

  Ömer Halisdemir… Erol ve A.Tayyip Olçok… ve daha niceleri… Tüm şehitlerimizin aziz hatıraları önünde saygı ile eğiliyorum.

  15 Temmuz’un beşinci yıl dönümünde, Türkiye Cumhuriyeti yaşadığı sürece minnetle anılacak olan 15 Temmuz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.

  Bu millet demokrasiyi 15 Temmuz’da bütün dünyaya göstermiştir. 15 Temmuz gecesi milli iradeyi hiçe sayanlar bir tek şeyi hesaba katmadı; egemenlik kayıtsız şartsız milletindir

  Bu vatan toprağın kara bağrında, sıra dağlar gibi duranlarındır. Bir tarih boyunca, onun uğrunda, kendini tarihe verenlerindir.

  Bu millet demokrasiyi 15 Temmuz’da bütün dünyaya göstermiştir. 15 Temmuz gecesi milli iradeyi hiçe sayanlar bir tek şeyi hesaba katmadı; egemenlik kayıtsız şartsız milletindir!

  15 Temmuz’da kargolar açık mı? 15 Temmuz’da PTT, Aras Kargo, MNG, Yurtiçi Sürat Kargo çalışıyor mu?

  16 Temmuz Cuma tatil oldu mu? 16 Temmuz Cuma günü tatil mi?

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ