28.7 C
İstanbul
Cuma, Ağustos 12, 2022

  Bayer’in programı G4A Turkey 2021’e başvurular başladı

  Bayer tarafından bu yıl dördüncüsünü düzenlenen G4A Turkey 2021 Girişim Hızlandırma Programı’na başvurular 15 Şubat tarihi itibarıyla başladı.

  Programa radyoloji, sağlık, tarım, ve çevre sağlığına (haşere ve kemirgen mücadelesi) yönelik dijital çözümler sunan girişimler başvuru yapabilecek.

  Program ile girişimciler desteklenecek

  Türkiye’deki girişimcilik ekosistemine üç yılda toplam 2.5 milyon TL değerinde katkı sağlayan Bayer, G4A Turkey 2021 ile girişimcileri mentorluk, hibe, iş birliği ve eğitim desteği imkanlarıyla desteklemeyi hedefliyor.

  Bayer G4A Turkey 2021 Girişim Hızlandırma Programı’nın dördüncü ayağına başvurular başladı. Katılımcılar G4A Turkey programına 21 Mart’a kadar başvuru yapabilecek. Bununla birlikte, radyoloji, sağlık, çevre sağlığı ve tarıma yönelik dijital çözümler sunan ve fikir aşamasını geçen, prototipe, yalın bir ürüne veya ileri seviye bir girişime sahip olan girişimciler katılabilecek.

  Bayer’in programı G4A Turkey 2021’e başvurular başladı
  Bayer’in programı G4A Turkey 2021’e başvurular başladı

  60’ar bin Türk Lirası hibe verilecek

  Seçilen girişimlerin 60’ar bin Türk Lirası hibe ile destekleneceği programda ayrıca girişimciler, 100 günlük mentorluk ve online eğitim programı desteği alacak. Ayrıca Bayer sunduğu iş birliği imkânları ile programa katılmaya hak kazanan girişimlerin networklerini genişleterek ürünlerini geliştirmelerine katkı sağlayacak.

  G4A Turkey 2021 Girişim Hızlandırma Programı’na 21 Mart’a kadar g4a.health/turkey web sitesi üzerinden başvuru yapabilir ve web sitesinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ