11.3 C
İstanbul
Perşembe, Aralık 8, 2022

  Sandoz Türkiye’de yönetim kadrosuna yeni atama

  İş geliştirme, proje yönetimi ve klinik çalışmalar konusunda uzmanlaşmış Seda Arıca, Sandoz Türkiye'nin İş Geliştirme ve Lisanslama, Portfolyo, İş Mükemmeliyeti ve Stratejisi Direktörü oldu.

  İş geliştirme, klinik çalışmalar ve proje yönetimi konusunda başarılı çalışmalara imza atan Seda Arıca, Sandoz Türkiye’nin İş Geliştirme ve Lisanslama, Portfolyo, İş Mükemmeliyeti ve Stratejisi Direktörü olarak atandı.

  2007’den bu yana uluslararası iş geliştirme ve lisanslama, proje yönetimi, portföy ve klinik çalışmalarda başarılı işlere imza atan Seda Arıca, profesyonel çalışma hayatına 2006-2007 yılları arasında Sanko Holding’te AR-GE ve Proses Mühendisi olarak adım attı. Arıca, 2007 yılında Silverway Ltd. Bangkok, Thailand’da İhracat Sorumlusu, 2007 ve 2017 yılları arasında Deva Holding / Eastpharma’da  İş Geliştirme başta olmak üzere çeşitli alanlarda görev aldı.

  2017 Şubat ayında Deva Holding’deki İş Geliştirme, Klinik Araştırmalar ve Proje Yönetimi Müdürü olan görevinden ayrılmasının ardından, kariyerine Sandoz Almanya Genel Merkezi’nde devam etmek için ayrıldı. 2017 Şubat ayından beri Sandoz Biopharma İş Geliştirme bölümünde Global İş Geliştirme ve Lisanslama Direktörü olarak görev yapan Arıca, bu görevinden ayrılarak Almanya Holzkirchen’den Türkiye’ye taşındı.

  İş geliştirme, proje yönetimi, portfolyo yönetimi, iş birliği yönetimi, lisanslama, sözleşme yönetimi, pazar araştırma, müzakere ve klinik araştırma alanlarında uzman olan Seda Arıca, Sandoz Türkiye’de  İş Geliştirme, Lisanslama, Portfolyo ve İş Mükemmeliyeti ve Stratejisi süreçlerinde görev alacak.

  Çocuklarda idrar yolu enfeksiyonu ve tedavisi!

  Prof. Dr. Kamburoğlu: Estetik doğal olandır, sonuç doğal değilse estetik de olmaz

  Pandemide iki şey arttı: Gebelik ve cinsel isteksizlik

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ