6.9 C
İstanbul
Pazartesi, Mart 20, 2023

  Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıranlara ek ücret ödemeden tedavi imkanı

  Cigna Global’in sağlık sigortası alanında sahip olduğu köklü tecrübesini, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Türkiye’ye getiren Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik, ‘Hayat boyu birlikte olma’ sözünü, sağlık sigortacılığı alanına adım atarak güçlendirdi. Cigna müşterilerine  ‘Yatarak Tedavi Teminatı’ ve ürünle birlikte ücretsiz ek hizmet imkanı sunuyor.

  Diş, göz ve psikolog ücretsiz

  Cigna Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Cigna Global’in Kovid-19 Küresel Etki Çalışması’ndaki verileri cevaplayacak şekilde, sigortalıların iyi ve güvende hissetmelerini sağlayacak özellikler ekledi. Şirket, sigorta kapsamında diş ve göz sağlığı, psikolog ve online doktor  gibi ücretsiz ek hizmetler sağlıyor.

  18 yaş altına tek başına sigorta

  Cigna tüm bu hizmetleriyle birlikte, Tamamlayıcı Sağlık Sigortacılığı alanında bir ilk sayılan “dijital onay” süreci ile ürününü müşterilerin hizmetine sunarken, 18 yaş altındaki çocukları ebeveyne bağlı olmadan tek başına da sigortalıyor.

  200 yılı aşkın tecrübesiyle, 30 ülkede 180 milyondan fazla müşterisine hizmet veren Cigna Global ile Türkiye’nin en büyük özel bankalarından QNB Finansbank’ın güçlü iş birliğinde faaliyetlerini sürdüren Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik, sağlık sigortacılığına Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünüyle giriş yaptı.

  Müşterileriyle “hayat boyu birlikte” olma misyonu ile hareket eden Cigna, Covid-19 gibi tüm salgın hastalıkları kapsamına alan Cigna Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, ‘Yatarak Tedavi Teminatı’ ile bireysel ve kurumsal müşterilerle buluşacak.

  Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıranların sayısı arttı
  Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Pınar Kuriş

  Sağlık sektöründe güçlü bir oyuncu olacağız

  Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Pınar Kuriş, sağlık sigortacılığına girme kararının, Cigna Global’in küresel pazarda sahip olduğu 200 yılı aşkın tecrübesini Türkiye’ye de aktarmak olduğunu söyledi. Cigna’nın müşterilerinin güncel sağlık sigortası ihtiyaçlarına karşılık verebilme motivasyonundan beslendiğini vurgulayan Pınar Kuriş, Kovid-19 salgınının çok boyutlu etkilerini tüm dünyanın hisettiği bu dönemde, sağlığın ne kadar değerli olduğunu daha iyi kavrandığını belirtti.

  Cigna olarak taahhütlerinin, müşterilerin ihtiyaç duyduğu hizmeti her koşulda, her an, en iyi şekilde verebilmek olduğunu ifade eden Kuriş,  sağlık sigortacılığı alanında sundukları ilklerle kolay erişebilir, kapsamlı, iyi ve güvende hissettiren bir hizmetin referans noktası olmak istediklerini söyledi. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünüyle, müşterilerinin sevdikleriyle beraber yaşamlarını güvende ve sağlıklı sürdürebilmeleri için onların yol arkadaşı olma amacında olduklarını dile getirdi.

  Dijital onay süreç hızlandırılıyor

  Müşterilere hızlı ve kolay hizmet sunabilmek için satın alma süreçlerini basitleştiren Cigna, sigortalı adayından ‘dijital onay’ alarak çevrimiçi ortamda hızlı bir şekilde başvuru sürecini tamamlıyor. Kişisel bilgilerin paylaşımı, doküman onayları ve poliçe öncesi son onay gibi tüm işlemleri birkaç tıka indiren Cigna, müşterilerin karmaşadan uzak kolay işlemlerle, çok hızlı bir şekilde sigorta sahibi olmalarına imkan sağlıyor.

  Cigna Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan 0-55 yaş arasındaki herkes ve 14 gününü dolduran yenidoğan bebekler yararlanabiliyor. 18 yaş altındakiler için ebeveyn ile sigorta yapmayı zorunlu tutmayan Cigna, bu alanda da sektörün alışılagelmiş kurallarını yıkarak önemli bir destek sağlıyor.

  Kovid-19 gibi tüm salgın hastalıkları içeren Cigna Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın yatarak tedavi teminatı ile Cigna ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı, özel polikliniklerde, özel sağlık kurumlarında ve üniversite hastanelerinde hiçbir ek ücret ödemeden sağlık hizmeti alınabiliyor. Yatarak tedavi teminatı çerçevesinde ise Türkiye’nin dört bir yanında, Cigna’yla anlaşması olmasa bile SGK anlaşması olan kurumlarda poliçe limitleri dahilinde müşterilerin masrafları karşılanıyor. Poliçesini 3 yıl boyunca kesintisiz yenileyenler ise yapılacak risk değerlendirmesinden sonra ömür boyu yenileme garantisi alabiliyor.

  Tüm bu özelliklerin yanında Cigna, ücretsiz olarak sunduğu Tamamlayıcı Yaşam Paketi ile diş ve göz sağlığı, check-up, online doktor, acil kara online psikolog ambulansı hizmetleri sağlıyor.

  Daha fazla bilgi için tıklayın 

  Bekleme süresine son veren “Tamamlayıcı Sağlık Doğum Paket Sigortası TIKLAYIN 

  Çocuklarda idrar yolu enfeksiyonu ve tedavisi!

  Prof. Dr. Kamburoğlu: Estetik doğal olandır, sonuç doğal değilse estetik de olmaz

  Pandemide iki şey arttı: Gebelik ve cinsel isteksizlik

   

   

   

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ