20.7 C
İstanbul
Salı, Ağustos 16, 2022

  NN İyi Hayat ile sağlıklı bir yaşam mümkün!

  En güncel sağlıklı yaşam platformu ‘NN İyi Hayat’, nniyihayat.com üzerinden sunduğu sağlıklı yaşam önerileri ve online dotor görüşme hizmetiyle de kullanıcılarını uzman doktorlarla buluşturuyor.

  NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik, sunduğu hizmetlerle ses getirmeye devam ediyor.

  ‘NN İyi Hayat’ adıyla oluşturduğu sağlıklı yaşam platformu ile sağlık alanındaki hizmetlerine bir yenisini ekleyen NN Hayat ve Emeklilik, tek platform üzerinden sağlıklı yaşam ile ilgili her şeyi bulabileceğiniz büyük bir sağlık rehberi olmayı amaçlıyor.

  SAĞLIK ALANINDAKİ TÜM İÇERİKLER BİR YERDE

  NN İyi Hayat, ‘Herkes İçin İyi Hayat’ mottosuyla hareket ederken sağlıktan beslenmeye, kaliteli yaşam önerilerinden çocuk sağlığına kadar dikkat edilmesi gereken tüm içerikleri bir araya getiriyor. Sağlık uygulaması üzerinden hizmet veren NN İyi Hayat, bu uygulama ile uzman doktorlardan kolayca online görüşmeler için randevu alma, kişiye özel bildirimlerle sağlık takibini sağlama ve sağlık bilgilerini güvenle saklama imkanı sunuyor.

  TÜM SEVDİKLERİMİZ İÇİN MUHTEŞEM BİR SAĞLIK REHBERİ: NN İYİ HAYAT

  Herkes için ‘İyi Hayat’ mottosuyla yola çıkan NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Anna Grzelonska, “Dünya oldukça zor bir dönemden geçiyor. Bu süreç bizlere hayatta en çok dikkat etmemiz gereken şeyin sağlığımız ve ailemiz olduğunu bir kez daha gösterdi. Her ne olursa olsun bu dönemde gerek iş hayatında gerekse ailemizle ilişkilerimizde sağlığımızı korumak için büyük fedakarlıklar yapmamız gerekti. Bunun sürdürülebilir olması için de hepimiz doğru ve güvenilir bir bilgi kaynağının peşine düştük. Bu yüzden NN Hayat ve Emeklilik olarak ailemizin ve sevdiklerimizin sağlığını koruyabilmek için böyle bir platformu hayata geçirmeyi doğru bulduk. Geçen yıl gerçekleştirdiğimiz StartUp Challenge etkinliğinde finalistlerimiz arasında yer alan Albert Sağlık ile işbirliği yaparak, NN İyi Hayat platformumuzu kullanıcılarımızla buluşturduk. Platformda, alanında uzman doktorların verdikleri bilgileri kullanıcılarımızla buluştururken hazırlanan blog içeriklerimizle ailemiz ve sevdiklerimiz için güvenle danışabilecekleri bir sağlık rehberi olmaya devam edeceğiz” dedi.

  Grzelonska, öte yandan Platforma, nniyihayat.com adresi üzerinden ücretsiz bir şekilde üye olunabileceğini sözlerine ekledi.

  1NN HAYAT VE EMEKLİLİK: 20 ÜLKEDE 18 MİLYON MÜŞTERİYE HİZMET VERİYOR

  NN Hayat ve Emeklilik, 20 ülkede faaliyet gösteren ve birçok Avrupa ülkesinde ve Japonya’da güçlü bir varlığı bulunan uluslararası bir sigorta ve yatırım yönetimi şirketi olan NN Group’un bir parçasıdır. Grup, tüm çalışanları ile yaklaşık 18 milyon müşteriye emeklilik, sigorta, yatırım ve bankacılık hizmetleri sunmaktadır. NN Group; Nationale – Nederlanden, NN, NN Yatırım Ortakları, ABN AMRO Sigorta, Movir, AZL, BeFrank ve OHRA’yı içermektedir. NN Group, Euronext Amsterdam’da (NN) işlem görmektedir. Şirketin Türkiye’deki tarihçesi, 4 Aralık 2008 tarihinde NN Group’un (eski ünvanıyla ING Group) OYAK Emeklilik A.Ş.’nin %100 hissesini satın almasıyla başlamıştır.

  NN Hayat ve Emeklilik’ten “Büyük Orman” projesi

  NN Hayat ve Emeklilik ‘Desteğin Bizden’ ile avantajlar sunuyor

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ