28.7 C
İstanbul
Cuma, Ağustos 12, 2022

  NN Hayat ve Emeklilik ‘Desteğin Bizden’ ile avantajlar sunuyor

  NN Hayat ve Emeklilik, ‘Desteğin Bizden Doktor Online’ ve ‘Desteğin Bizden Ekstra’ ürünlerini müşterilerinin hizmetine sundu.

  NN Hayat ve Emeklilik

  NN Hayat ve Emeklilik, Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları alanında hizmete sunulan iki ürünle kullanıcılarına dijital hizmetlerle zenginleştirilmiş, kapsamlı ve daha ayrıcalıklı bir sağlık güvencesi sunuyor.

  Dünyanın önde gelen sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerinden NN Group bünyesinde faaliyetlerde bulunan  sağlık sektöründeki yatırımlarına tüm hızıyla devam ediyor.

  Şirket, ‘Desteğin Bizden’ Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile müşterilerine uygun, kolay ve ulaşılabilir hizmet ve ürünler sunmayı hedefliyor.

  Hizmetlerine iki yeni ürün daha ekleyen NN, ‘Desteğin Bizden Doktor Online’ ve ‘Desteğin Bizden Ekstra’ ürünleri ile müşterilerinin ihtiyaçları olduğu her anda yanlarında olmayı ve onlara destek olmayı amaçlıyor.

  Günün her saatinde doktora danışma hizmeti

  ‘Desteğin Bizden Doktor Online’ ürünü Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatlarının yanı sıra sağlık alanında telefonda danışma, görüntülü doktor ve görüntülü egzersiz hizmetlerini sağlıyor.

  Güçlü dijital altyapı avantajlarıyla sektörün öncü hizmetlerini, müşterilerine sağlayan NN Hayat ve Emeklilik, poliçe başlangıç tarihinden 30 gün sonra profesyonel danışmaya ihtiyaç duyulması halinde çocuk doktoru, psikolog veya ana branş dallarında uzman doktorlarla yılda 5 kez online danışmanlık hizmeti sunuyor.

  Eğitmen eşliğinde pilates ve fitness derslerinin yer aldığı Online Egzersiz hizmetinden 1 ay boyunca ücretsiz yararlanma imkanı sağlayan ürün kapsamında, müşteri isterse sonraki derslerde yüzde 30’a varan indirim avantajlarından da faydalanabiliyor.

  Check Up ve Doktor Online hizmeti bir arada

  Desteğin Bizden Ekstra paketi ise Doktor Online hizmetlerinin yanı sıra Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatlarına ek olarak geniş anlaşmalı hastane ağı ile check up hizmeti sunuyor. Dahiliye muayene, 18 parametrenin kontrol edildiği hemogram, EKG, LDL kolesterol, açlık kan şekeri, total kolesterol testlerinin dahil olduğu check up hizmeti kapsamında, böbrek ve karaciğer fonksiyon testleri ve romatizmal ve enfeksiyon hastalıklar için genel tarama testleri de ücretsiz yaptırılabiliyor.

  Monopoli Sigorta’dan bir ilk: Müşteri Memnuniyeti Departmanı kuruldu

  AvivaSA’dan 60 yaş üstüne psikososyal destek

  Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıranlara ek ücret ödemeden tedavi imkanı

   

   

   

   

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ