11.3 C
İstanbul
Perşembe, Aralık 8, 2022

  NN Hayat ve Emeklilik 2021’de dijitalleşerek büyüyecek 

  NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Anna Grzelonska 2020'yi büyüme ile tamamladıklarını belirterek, tamamlayıcı sağlık sigortası prim üretiminin yüzde 316 arttığını söyledi. Grzelonska 2021 stratejilerini açıkladı.

  Belirsizliklerle biten 2020 yılını büyümeyle kapatan NN Hayat ve Emeklilik, koronavirüs salgınına rağmen yıl sonu hedeflerine ulaştı. 2020 yılında beklentilerin de üzerinde fon büyüklüğüne ulaşan NN Hayat ve Emeklilik, bir önceki yıla göre %35 büyüme elde etti.

  2020 yılının yıldızı ise Bireysel Emeklilik (BES) oldu. BES’te tüm kanallarda hedefin üstünde girdiler elde eden NN Hayat ve Emeklilik, yıl sonu itibarıyla 5,8 milyar Türk lirası fon büyüklüğüne ulaştı. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alanında prim üretimi bir önceki yıla göre %316 arttı ve 15,4 milyon Türk lirası oldu.

  2021’de 2 alana odaklanacağız

  Sigorta sektörünün 2020 yılını değerlendiren NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Anna Grzelonska, 2020 yılında Tamamlayıcı Sağlık Sigortası prim üretimlerinin bir önceki yıla göre %316 arttığını ve BES’te 5,8 milyar Türk lirası fon büyüklüğüne ulaştıklarını ifade etti.

  2021’de 2 alana odaklanacaklarını belirten Grzelonska, mevcut satış kanallarını geliştireceklerini ve  dijital platformlardaki etkinliklerini artıracaklarını söyledi. “Bunları yaparken de teknolojik altyapı ve yetkinliklerin geliştirilmesine yönelik yatırım yapacağız” ifadelerini kullandı.

  Dijital kanaldaki etkinliğimizi artıracağız

  NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Anna Grzelonska, 2021’de büyüme hedeflediklerinin altını çizerek, kârlı büyümek için online kanallarındaki penetrasyonu artıracaklarını aktardı. “KOBİ’ler ve telesatış faaliyetlerinde yeni ürünler sunacağız.” diyen Grzelonska, aynı zamanda sıra acentelerimizle ve JV’lerimizle (iştiraklerimizle) sürdürdüğümüz başarılı iş birliklerine devam edeceklerini kaydetti. Konvansiyonel satış kanallarındaki büyüme girişimleriyle birlikte mükemmelleştirilmiş kullanıcı deneyimi ve zenginleştirilmiş ürünlerle e-NN platformunu yeniden başlatacaklarını aktardı.

  Sağlık hizmetlerimize dijital kanaldan ulaşılacak

  Dijitalleşme alanında 2018 yılından beri ciddi yatırımlara imza atan NN Hayat ve Emeklilik’in 2021 yılında önemli büyümeler kat edeceğine dikkat çeken Anna Grzelonska, müşteri deneyimini dijitalleştirdiklerini ifade etti.

  Özellikle sağlık alanındaki hizmetlere dijital kanal üzerinden ulaşılabilecek bir platform üzerinde çalıştıklarını kaydeden Grzelonska, aynı zamanda daha fazla müşteriye ulaşabilmek amacıyla dağıtım ağlarını genişleterek diğer dijital platformlarla iş birliği yapmayı planladıklarını belirtti.

  Çocuklarda idrar yolu enfeksiyonu ve tedavisi!

  Prof. Dr. Kamburoğlu: Estetik doğal olandır, sonuç doğal değilse estetik de olmaz

  Pandemide iki şey arttı: Gebelik ve cinsel isteksizlik

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ