11.7 C
İstanbul
Cuma, Aralık 2, 2022

  Groupama’nın Dijital Asistanı GUPİ iş başında!

  Groupama Sigorta, Covid 19 nedeniyle artan dijitalleşme ihtiyacına yeni dijital asistanı Gupi ile çözüm sunuyor. 

  Groupama Sigorta, kullanıcılarına hizmet verecek olan dijital asistanı Gupi’nin tanıtımını yaptı. İlk önce Groupama’nın internet sitesi üzerinden hizmet vermeye başlayan Gupi ile şirketin müşterileri işlemlerini zamandan bağımsız olarak hızlı ve kolay bir şekilde yapabilecek.

  Koronavirüs salgınıyla birlikte dijital çözüm yatırımlarına ve dijitalleşmeye hız veren Groupama Sigorta, yeni dijital asistanı Gupi’yi hayata geçirdi. İlk önce Groupama’nın internet sitesi üzerinden hizmet vermeye başlayan Gupi ile şirketin müşterileri işlemlerini zamandan bağımsız olarak hızlı ve kolay bir şekilde yapabilecek. Groupama Sigorta müşterilerinin hayatı Gupi sayesinde kolaylaşacak.

  Gupi yapay zekasıyla müşterilerin taleplerini analiz ediyor

  Gupi, yapay zekanın parçası olan doğal dil aracılığı ile tüm müşterilerle iletişime geçerek isteklerini gerçek olarak inceliyor ve kişiselleştirilmiş cevaplar veriyor. Sadece anlaşmalı araç tamir servisleri ve sağlık kurumları listeleme değil, sahip olduğu akıllı teknoloji ve yapay zekâ sayesinde gerçek zamanlı bilgi akışı gerçekleştirerek poliçe sorgulama ve hasar dosya sorgulama gibi birçok kişiselleştirilmiş işlemi kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. Müşterinin hasar dosyasının durumunun, hasar ödeme bilgilerinin, eksper bilgilerinin yanı sıra poliçe başlangıç ve bitiş tarihini, teminatlarını, prim miktarını ve poliçenin pdf versiyonunu da görüntüleyerek ayrıntılarına ulaşabiliyorlar.

  Gupi 7-24 hizmete hazır

  Gupi, akıllı teknolojisi sayesinde verdiği hızlı yanıtlarıyla ve haftanın her günü ve saati erişilebilir olmasıyla kullanıcılarına farklı bir müşteri hizmetleri deneyimi sunuyor. “Gupi’ye Sor!” sloganı ile Groupama’nın internet sitesi üzerinden hizmet sunan Gupi’ye, yakın gelecekte sesli yanıt sistemi (IVR), WhatsApp ve mobil uygulama üzerinden de kolaylıkla erişilebilecek.

  Çocuklarda idrar yolu enfeksiyonu ve tedavisi!

  Prof. Dr. Kamburoğlu: Estetik doğal olandır, sonuç doğal değilse estetik de olmaz

  Pandemide iki şey arttı: Gebelik ve cinsel isteksizlik

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ