16.7 C
İstanbul
Salı, Haziran 15, 2021

  Cigna 7/24 Sağlıklı Hayat Sigortası ile evden çıkmadan online doktor ve psikolog hizmeti

  Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik, pandemi ve tam kapanma döneminde de sağlık alanında sunduğu ürünler ve ek hizmetleriyle müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyor. 

  Cigna 7/24 Sağlıklı Hayat Sigortası, kapsamındaki Online Sağlık Paketi kapsamındaki ücretsiz Online Psikolog ve Online Doktor Hizmetleri ile müşterilerine evden çıkmalarına gerek kalmadan sağlık danışmanlığı alma imkanı sunuyor.

  200 yıldan fazla zamandır elde ettiği deneyimle, 30 ülkede 180 milyondan fazla kişiye hizmet veren uluslararası sigorta devi Cigna Global ile Türkiye’nin en büyük özel bankalarından QNB Finansbank’ın güçlü iş birliğinde çalışmalarına devam eden Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik, sunduğuek hizmet ve ürünleriyle müşterilerinin pandemi ve tam kapanma sürecinde hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyor.

  Cigna 7/24 Sağlıklı Hayat Sigortası ile evden çıkmadan online doktor ve psikolog hizmeti
  Cigna 7/24 Sağlıklı Hayat Sigortası ile evden çıkmadan online doktor ve psikolog hizmeti

  Cigna 7/24 Sağlıklı Hayat Sigortası, vefat teminatı ile Covid-19 ve benzer salgın hastalıkları da kapsayarak hayatta insanların karşısına çıkabilecek risklere karşı güvence sağlıyor. Bu ürün içeriğinde yer alan Online Sağlık Paketi kapsamındaki ücretsiz Online Psikolog ve Online Doktor Hizmetleri ise ülkemizde tam kapanmanın yaşandığı dönemde insanlara evden çıkma ihtiyacı duymadan sağlık danışmanlığı alma imkanını sunuyor.

  Bu paket kapsamında müşteriler, uzman doktorlarla 7 gün 24 saat çevrimiçi ortamda 15’er dakikalık sınırsız sayıda ücretsiz görüşme gerçekleştirebiliyorlar. Uzman psikologlarla ise poliçe süresince 4 defa, 15’er dakikalık online seanslar ile ücretsiz danışma gerçekleştirebiliyorlar.

  Cigna 7/24 Sağlıklı Hayat Sigortası ile sigorta sahipleri sağlıkları ile ilgili problem yaşadıkları anda bir hastaneye gitmeden önce Online Doktor hizmeti sayesinde uzman bir doktorla görüşerek tedavi konusunda doğru yönlendirmeleri alabiliyor, ön tanı ve teşhis ile iyileşme sürecini hızlandırma imkanı elde etmiş oluyorlar. Aynı zamanda daha önce yaptırılmış olan tetkik ve tahliller hakkında da uzman doktorlardan görüş alma imkanı da oluyor.

  Sigorta sahipleri bu hizmetlerden kendileri ya da çocukları için faydalanabiliyor.

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ