22.6 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 3, 2022

  AXA Bağımsız Yaşam Hattı hayata geçti

  AXA Sigorta, pandemi döneminde yaş sınırlaması ya da ameliyat sebebiyle evlerinde kalan sağlık sigortalılarının kendi ihtiyaçlarını rahatça kolaylıkla karşılayabilmeleri için “AXA Bağımsız Yaşam Hattı” adlı dijital danışma hattını geliştirdi. 65 yaş ve üzeri olan sağlık sigortalılara ilave olarak kısa zaman önce ameliyat geçirmiş olan her yaştan sağlık sigortalılarının da yararlanabileceği AXA Bağımsız Yaşam Hattı, müşterilerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

  Nisan ayından itibaren kullanılmaya başlanacak olan AXA Bağımsız Yaşam Hattı kapsamında alışveriş desteği ve teknolojik danışmanlık gibi günlük ihtiyaçlardan ikamet edilen yazlıkta veya evde elektrik, çilingir, su, boya ve tadilat gibi beklenmedik zamanlarda oluşabilecek durumlar için pek çok hizmet sunuluyor.

  AXA Bağımsız Yaşam Hattı’ndan yararlanmak isteyen 65 yaş ve üzeri sağlık sigortalılarına günlük market alışveriş desteği, teknolojik danışma, ev içi tamir ve tadilat hizmetleri, araç bakım ve tamir hizmetleri, halı ve koltuk yıkama organizasyonları, seyahat işlemleri ve hobi kulüpleri ve konut güvenlik konularında uygulama ve danışmanlık gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuluyor.

  Dijitalleşen dünyanın sağladığı kolaylıklardan faydalanması amaçlanıyor

  Teknolojik danışma hizmeti kapsamında görüntülü ve yazılı uygulama indirme ve kullanma, telefon kullanma, mesaj atma ve mesaj takip etme, sosyal medya hesap açma gibi konularda sağlanan yardımla 65 yaş ve üzeri sağlık sigortalıların da günden güne dijitalleşen dünyanın sağladığı kolaylıklardan ve sunduğu fırsatlardan faydalanması amaçlanıyor.

  Ameliyat geçiren müşteriler ise hizmet kapsamında sunulan müzik platformlarında bir ay boyunca ücretsiz üyelik imkânı sayesinde sayısız podcast ve müzik içeriğine ulaşarak nekahet döneminde müziğin iyileştirici gücünden yararlanabiliyor.

  Ameliyat olan her yaştan sağlık sigortalıları ise ameliyatlarından 15 gün sonrasına kadar AXA Bağımsız Yaşam Hattı içerisinde bulunan günlük market alışveriş desteği, temizlik organizasyon hizmeti ve konut veya aracı ile ilgili tamir ve tadilat organizasyonu hizmetlerinden yararlanabiliyor.

  “İnsan yaşamı için önemli olan her alanda uzmanlığımızı ortaya koyuyoruz.”

  AXA Sigorta olarak en öncelikli amaçlarının hasar ödeyen şirketten öteye geçmek ve bir çözüm ortağına dönüşmek olduğunu ifade eden AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı Firuzan İşcan, müşterilerinin ihtiyaç duydukları anda yanlarında olduklarını belirtti.

  AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı Firuzan İşcan
  AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı Firuzan İşcan

  “Bu doğrultuda işinin merkezinde insanlara güven vermek ve korumak olan bir şirket olarak iş hayatından evlere, çevreden ekonomiye, ulaşımdan sağlığa kadar insan yaşamı için önemli olan her alanda uzmanlığımızı ortaya koyuyoruz.” diyen İşcan, “Geliştirdiğimiz tüm çözüm ve yenilikleri bu bakış açısıyla tasarlıyoruz. Sektörde bir ilk olan bu uygulamayla AXA Sigorta olarak sağlık konusunda güvenilir bir çözüm ortağı olmanın yanı sıra en ihtiyaç duydukları anlarda müşterilerimizin yanında olduğumuzu göstermek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

  “Ameliyat sonrası nekahet döneminde olan her yaştan sağlık sigortalılarımıza sunmayı hedefliyoruz”

  AXA Sigorta Bireysel Teknik Başkanı Sanem Çıngay
  AXA Sigorta Bireysel Teknik Başkanı Sanem Çıngay

  AXA Sigorta Bireysel Teknik Başkanı Sanem Çıngay ise “Pandemi döneminde 65 yaş ve üstü vatandaşlarımız güvenlik ve sağlıkları için çeşitli kısıtlamalar çerçevesinde evlerinde kaldılar. Bu durum bazı ihtiyaçlarını karşılamalarını zorlaştırdı. Pandemiden bağımsız olarak ameliyat geçiren ve gündelik yaşamını sürdürme noktasında desteğe ihtiyaç duyan sigortalılarımız için de geçerli. Bu ihtiyaçları gözeterek AXA Bağımsız Yaşam Hattı ile pandemi döneminde dijitalleşen dünyanın faydalarını 65 yaş ve üzeri sağlık sigortalılarımızla birlikte ameliyat sonrası nekahet döneminde olan her yaştan sağlık sigortalılarımıza sunmayı, onların hayatını kolaylaştırmayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

  Groupama Sigorta: “Uzaktan sağlık hizmetlerine talep 4 kat arttı”

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ