28.7 C
İstanbul
Cuma, Ağustos 12, 2022

  Anadolu Hayat Emeklilik’in “Standart Kritik Hastalık Sigortası” online satışta

  Anadolu Hayat Emeklilik, en sık rastlanan 5 kritik hastalığın teşhisi anında, müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamak üzere “Standart Kritik Hastalık Sigortası”nı internet sitesi üzerinden satışa sundu.

  Türkiye’nin ilk hayat sigortası şirketi olma özelliğini elinde bulunduran Anadolu Hayat Emeklilik tarafından en sık rastlanan 5 kritik hastalığın teşhisi anında, toplu para güvencesi sağlayan Standart Kritik Hastalıklar Sigortası’nı internet sitesi üzerinden satışa sunuldu. Kişinin ve ailesinin hayat standardını koruyarak finansal bir güvence sunan ürüne artık dijital ortamdan da rahatlıkla ulaşmak mümkün hale geldi.

  Standart Kritik Hastalık Sigortası ile kalp krizi (myokard enfarktüsü), kanser, ameliyatı gerçekleştirilmiş kroner arter by-pass cerrahisi ve kalp kapakçığı cerrahisi ile inme hastalıklarına karşı güvence sağlanıyor.

  Koronvirüse karşı da teminat sağlıyor

  En sık görülen bu kritik hastalıklarla karşılaşılması halinde bireylerin bugüne kadar elde edilen varlıklarını ve birikimlerini koruyan sigorta ürünü bununla birlikte hastalık dönemindeki nakit ihtiyaçlarının da karşılanmasına yardımcı oluyor.

  18-50 yaş arasındaki sağlıklı kişiler için sunulan Standart Kritik Hastalık Sigortası ile müşteriler kritik hastalıklara karşı ekonomik açıdan kendilerini ve sevdiklerini güvence altına alırken aynı zamanda tek seferde toplu olarak yapılan ödeme avantajından da faydalanıyor. Üstelik bu sigorta ürünü rahatsızlığın poliçe başlangıç tarihi öncesinde gerçekleşmemiş olması koşulu ile koronavirüse karşı da teminat sağlıyor.

  Pandemi sürecinde evden çıkmadan alınabilme imkanı sunuyor

  Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Yılmaz Ertürk, ürünün makul primlerle hem yaşam kaybına hem de kritik hastalıklara karşı teminat sağladığını vurguladı. Ertürk, kritik hastalıklara yakalanılması halinde sigortalıya, yaşam kaybı durumunda ise sigortalının ailesine ve sevdiklerine finansal güvence sağlandığını ifade etti.

  Ertürk, pandemi sürecinde evden çıkmaya gerek kalmadan kolaylıkla ürünün satın alınabileceğini de vurguladı ve mevcut kanallara ek olarak artık anadoluhayat.com.tr internet sitesi üzerindeki “Online Satın Al” bölümünden ürünün kolayca satın alınabileceğini aktardı.

  Ücretsiz sağlık danışmanlığı ve acil ambulans  hizmeti sunuluyor

  Standart Kritik Hastalık Sigortası ile kişiler acil durumlarda ücretsiz sağlık danışmanlığı ve acil ambulans hizmetinden faydalanabiliyor. Ödenen prim tutarı ve gelir vergisi dilimine göre yüzde 15 ila yüzde 40 arasında değişen oranlarda vergi avantajına sahip olan Standart Kritik Hastalık Sigortası müşterileri, Anadolu Sigorta’dan satın alacakları konut ve sağlık sigortaları ile kaskodan da %40’a varan indirim avantajlarından yararlanabiliyor.

   

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ