11.3 C
İstanbul
Perşembe, Aralık 8, 2022

  Merck Türkiye’de üst düzey atama

  Merck Türkiye bünyesinde 2018 yılından bu yana görev yapan Onkoloji Pazarlama Müdürü Aydan Dinçer, Strateji, Operasyon ve İş Mükemmeliyeti Direktörü görevine getirildi.

  Liderlik Ekibi’nin %56’sı kadın liderlerden meydana gelen Merck Türkiye, hayata geçirdiği “Liderlik Davranışları” programıyla başarılı, güçlü, cesur ve sorumluluk alan liderler yetiştiriyor.

  Merck Türkiye Onkoloji ekibine 2018 yılında Kıdemli Ürün Müdürü olarak görev yapan Aydan Dinçer, Onkoloji alanındaki tüm operasyonel ve stratejik pazarlama faaliyetlerini yürüttü ardından da 2019’da Onkoloji Pazarlama Müdürlüğü görevine getirildi. Dinçer, aynı zamanda uzaktan tanıtım, dijital segmentasyon ile çok kanallı dijital tanıtım modellerinin geliştirilmesine ve projelerinin uygulanmasına katkıda bulundu. Aydan Dinçer, 2021 yılı Ocak ayından itibaren Strateji, Operasyon ve İş Mükemmeliyeti Direktörü olarak Merck Türkiye Yönetim Ekibi’ne dahil oldu. 16 kişiden oluşan Merck Türkiye Liderlik Ekibi’nde 9 kadın üye yer alıyor.

  17 yıllık satış-pazarlama deneyimi bulunuyor

  Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamlayan Aydan Dinçer, Siemens Business Services’de 2003-2005 yılları arasında görev aldı. 2005’ten itibaren kariyerine ilaç sektöründe devam etti ve Parenteral Beslenme, Nefroloji, Nadir Hastalıklar ve Transplantasyon ve  alanlarında Ürün Müdürlüğü, Ürün Tanıtım Uzmanlığı ve AMAC Bölgesi’nden sorumlu Kıdemli Ürün Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2005-2018 yılları arasında sırasıyla Fresenius Kabi ve Novartis firmalarında çalışan Dinçer’in, toplamda 17 yıllık satış-pazarlama deneyimi bulunuyor.

  Kadın liderler yetiştirmeye önem veriyor

  Merck, başarılı, güçlü, sorumluluk alan, cesur kadın liderleri yetiştirmek için hayata geçirilen Kadın Liderler (“Women In Leadership”) programını global olarak önceliklendiriyor. Şirkette  benimsenen ve hayata geçirilen “Liderlik Davranışları Programı” da, çok sayıda Merck çalışanının iş dünyasının değişen şartlarını ve ihtiyaçlarını iyi bilen, bu kararların sorumluluğunu üstlenen ve ekibiyle ortak hedefler çerçevesinde iletişim kuran profesyoneller olarak gelişimini tamamladı.

  Çocuklarda idrar yolu enfeksiyonu ve tedavisi!

  Prof. Dr. Kamburoğlu: Estetik doğal olandır, sonuç doğal değilse estetik de olmaz

  Pandemide iki şey arttı: Gebelik ve cinsel isteksizlik

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ