19.8 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 14, 2021

  Binance kapanacak mı? ABD’den soruşturma!

  Kripto para borsası Binance’e ABD’de soruşturma açılması, bir anda kullanıcıları telaşa sürükledi. Son dönemlerin popüler uygulamaları arasında yer alan Binance’ın kapanıp kapanmayacağına dair aramalar yoğunlaştı.

  Uluslararası kripto parası Binance’da para aklama ve vergi suçu konularında araştırma yapıldığı açıklandı. Thodex’le başlayan kripto para piyasasındaki deprem devam ederken Binance’ın da kapanıp kapanmayacağı merak ediliyor.

  BİNANCE’E ABD’DEN SORUŞTURMA!

  Bloomberg’e konuşan bir kaynağın verdiği bilgiye göre soruşturmada para aklama ve vergi suçu konularında araştırma yapan yetkililer Binance’ın operasyonları konusunda bilgi sahibi olan kişilerden bilgi istedi.

  Binance sözcüsü Jessica Jung, şirketin tüm yasal yükümlülüklerini ciddiyetle ele aldığını ve regülatörlerle temas halinde bulunduğunu belirtti. Şirketin söz konusu soruşturmayla ilgili herhangi bir yorumda bulunmadığını belirten sözcü para aklamayla mücadele konusundaki prensiplere uyum programı oluşturmak için çok çalıştıklarını ifade etti.

  Binance kapanacak mı? ABD’den soruşturma!
  Binance kapanacak mı? ABD’den soruşturma!

  Twitter ve geleneksel medya mülakatlarında token’ları öven CEO Changpeng Zhao’nun yönettiği Binance, 2017’de kuruldu ve bugün rakiplerinin önüne geçmiş durumda…

  Binance de faaliyet gösterdiği alandaki diğer firmalar gibi büyük ölçüde devlet denetiminin dışında…

  Cayman Adaları’nda tüzel kişiliği bulunan ve Singapur’da ofisi bulunan Binance’in birden fazla genel merkezi bulunuyor.

  BİNANCE KAPANACAK MI?

  Şu an için Binance’ın kapanıp kapanmayacağına ilişkin bir bilgi mevcut değil.

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ