0.5 C
İstanbul
Salı, Ocak 31, 2023

  Getwell Night Burun Bandı ile gece boyunca rahat bir nefes alın

  Sağlıklı bir yaşamın en önemli mihenk taşlarından biri rahat nefes alınabilen sağlıklı bir uyku. Türkiye’yi birçok ilkle tanıştıran Getwell’in geliştirdiği patentli ürünü Night Burun Bandı ile gece horlamaları tarihe karışıyor.

  Bu bant dünyada bir ilk olma özelliği taşıyor. Burnu üç açıdan kavrayarak uyku esnasında rahat bir nefes aldıran burun bandı, enerjik sabahlara uyanmaya yardımcı oluyor.

  Sunduğu geniş ürün yelpazesiyle hayatı kolaylaştırmaya odaklanan Getwell’in patentli ürünü Night Burun Bandı, kesintisiz bir uykunun kapılarını açıyor. Özel olarak tasarlanan ve dünyada bir ilk olan burun bandı, burnu üç açıdan kavrayarak hava kanallarının maksimum oranda açılmasını sağlıyor.

  HAVA KANALLARINI AÇIYOR

  Hiçbir etken madde içermeyen, tüm cilt pH’ları ile uyum gösteren Night Burun Bandı, patentli ve özel üç açılı yapısıyla uyku esnasında burnu yukarı kaldırıp hava kanallarını açıyor. Böylece uyku esnasında daha rahat nefes alınmasına yardımcı oluyor ve horlamaları azaltıyor. Uzun süre etkili yapışkanıyla tüm gece boyunca rahat bir nefes aldıran burun bandı, soğuk algınlığı ve alerjilere bağlı gelişen burun tıkanıklığında da çözüm sağlıyor.

  FİYATI 18 TL

  Bir kutuda 8 adet bandın bulunduğu Getwell Night Burun Bandı’nın tavsiye edilen perakende satış fiyatı 18 TL’dir. Getwell Night Burun Bandı’na Türkiye’nin en büyük zincir mağazaları Migros ve Rossman’ın yanı sıra Türkiye’nin online süpermarketi istegelsin’den ulaşmak mümkün.

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ