19.6 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 27, 2022

  Farmasi, ‘Kadın Dostu Markalar Farkındalık Ödülü’nün sahibi oldu!

  Kadın Dostu Markalar Dijital Platformu’nun farkındalık ödülleri sahiplerini buldu. Farmasi, Türk kadınlarına verdiği özel önem ve ekonomik özgürlüğün kazanılmasına yaptığı katkılar ile 2021 Kadın Dostu Markalar Ödülü’nün sahibi oldu.

  Markaların kadın ve kız çocuklarına yönelik ortaya koydukları farkındalık projelerini ele alan Kadın Dostu Markalar Dijital Platformu, bu çerçevede kadının toplumdaki konumunu ve gücünü destekleyen markaların farkındalık projelerini toplumun beğenisine sundu.

  Küresel kadın iş birliklerini hayata geçiren, Türk kadınlarının ekonomik özgürlüklerini kazanması için yıllardır emek harcayan Farmasi bu çerçevede ilk 10 marka arasında yer alarak ödüle layık görüldü.

  Farmasi, 'Kadın Dostu Markalar Farkındalık Ödülü'nün sahibi oldu!
  Farmasi, ‘Kadın Dostu Markalar Farkındalık Ödülü’nün sahibi oldu!

  Her şey kadınları güçlendirmek için…

  Kadınların toplumda eşit haklara sahip olması ve güçlenmesini destekleyen projeleriyle öne çıkan Farmasi’nin Yönetim Kurulu Üyesi Emre Tuna “Kadın Dostu Markalar Platformu Kurucusu Nazlı Demirel’e kadınları güçlendirme konusunda farkındalık yarattıkları için teşekkür ediyoruz. Bu özel ödülle birlikte şimdi omuzlarımızda çok daha fazla yük var, daha fazla kadına dokunmak onları desteklemek için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

  2020 yılında en çok patent başvurusu sağlık sektöründe

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ