11.7 C
İstanbul
Cuma, Aralık 2, 2022

  Kozmetik sektöründe doğrudan satış yapan kadınlar kazandı!

  Doğrudan satış tekniğiyle çalışan ve böylece binlerce Türk kadınına iş olanağı sağlayan kozmetik markası Farmasi, online eğitimlerle girişimcilerine kazandırmaya devam ediyor.

  Uzun zamandır ev kadınlarını iş kadınları yapabilmek için çaba sarf eden kozmetik markası  Farmasi, doğrudan satışı online şekilde evlere getirdi. Online dönüşümün ardından hem hedef kitlesini, hem de girişimci sayısını artırdı.

  Marka, satış ekiplerinin daha büyük kitlelere, daha hızlı ulaşabilmeleri amacıyla Premium online toplantı programı eğitimi ve kullanım hakkı verdi. Bu sayede girişimciler kendi ekipleriyle ve müşterileriyle görüntülü görüşüp, ürünlerini anlatabildi.

  Satışları mesajlaşma uygulamalarıyla yaptılar

  Youtube üzerinden gerçekleştirilen canlı yayınlarla satış ekiplere özel, satış, ürün, makyaj gibi eğitimler verildi. Girişimciler, eğitimlere kolay bir bağlantıya tıklayarak katıldı ve anında eğitime dahil olabildiler. Girişimcilere özel düzenlenen ürün linkleri ile mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla müşterileriyle paylaşıp, siparişlerini alabildiler. Müşterilerin ürünleri ise doğrudan Farmasi tarafından kargolandı. Bu sayede Farmasi girişimcilerinin pandemi koşullarında müşterileriyle bir araya gelmelerine, ürünleri ulaştırmak için dışarı çıkmalarına ve harcama yapmalarına (toplu taşıma, kargo vs.) gerek kalmadı.

  Farmasi’de Yönetim Kurulu Üyesi Emre Tuna

  “Tüm kadınlara fırsat eşitliği sağlıyoruz”

  Farmasi Yönetim Kurulu Üyesi Emre Tuna, kurdukları sistemin kadınlara fırsat eşitliği sağladığını ve kadınların kendi ayakları üzerinde durmasına destek olduğunu ifade etti.

  Tuna, girişimci olabilmek için, diplomaya, özel bir beceriye ve büyük bir sermaye birikimine gerek olmadığının altını çizdi, Farmasi’nin bütün kadınlara fırsat eşitliği sağlayan bir marka olduğunu vurguladı. Girişimcilerin kendi belirlediği süre içinde kendi belirlediği potansiyel kapsamında aile bütçesine katkı sağlayabileceklerini ifade eden Emre Tuna, bu sayede “Çocuklarını okutabilir, sevdiklerine daha fazla vakit ayırabilir, kendilerini geliştirebilir. Daha profesyonel düşünüp, ekip kurarak kazançlarını artırabilirler” şeklinde konuştu.

  Farmasi’nin arka planında muazzam bir yapı var” diyen Emre Tuna, “Bir ürünün çıkış hikayesinde olmak, ürüne dokunmak, müşterinin sevincini görmek, satan girişimcinin hayatının değiştiğine şahit olmak tek motivasyonumuz” dedi ve konuşmasını “Tek hedeflerinin kadınların daha güçlü olması” şeklinde tamamladı.

  Çocuklarda idrar yolu enfeksiyonu ve tedavisi!

  Prof. Dr. Kamburoğlu: Estetik doğal olandır, sonuç doğal değilse estetik de olmaz

  Pandemide iki şey arttı: Gebelik ve cinsel isteksizlik

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ