17.3 C
İstanbul
Pazar, Haziran 13, 2021

  Dental Group Hospitadent 12. şubesini Bodrum’da açacak

  Sağlık turizminde artan talebi karşılamak için şube ağlarını genişletmeyi amaçlayan Dental Group Hospitadent 12. Şubesini Bodrum’da açacak.

   

  2006 yılında kurulan Dental Group Hospitadent, yurt dışı ve yurt içinde bulunan 11 şubesi ile hizmet vermeye devam ediyor. 35 yıldır sağlık alanında tecrübe kazanmış ve tamamı hekim olan ekip tarafından kurulan firma, daha hızlı büyüme hedefine uygun olarak, Alanya’da açtıkları şubeden hemen sonra Bodrum şubesi için de ilk adımlarını attı.

  Dental Group Hospitadent’in 12. Şubesi Bodrum’da

  Modern tıbbi cihazları, seçkin hekim kadrosu ve uzman personeliyle sektörün parlayan yıldızlarından olan Dental Group Hospitadent, Bodrum şubesini Nisan ayında açmayı planlıyor.

  Yeni şube haberini açıklayan Dental Group Hospitadent CEO’su Diş Hekimi Recep Eşkar, yaptığı açıklamada “Büyümekten, gelişmekten ve gelişirken yenilenmekten dolayı çok mutlu ve gururluyuz.” diyerek duygularını ifade etti.

  Dental Group Hospitadent Bodrum hakkında bilgi veren Hospitadent CEO’su Eşkar neden Bodrum’u seçtiklerini de anlattı.

  Eşkar, ilk olarak, Bodrum’un, tarihi ve kültürel mirasıyla, sağladığı canlılık ve hareketle, sağlık turizminde söz sahibi olmaya hazır bir bölge olduğuna dikkat çekti.

  Ege Bölgesi’nde açılması planlanan şubelerin başlangıcını turizmin ve sağlık turizminin mihenk taşı olan Bodrum’da yaptıklarını dile getiren Eşkar, seçilen bu bölgenin hem ülkemizin hem de markalarının hedef pazarlarına yakın olduğunun da altını çizdi.

  Hospitadent Bodrum şubesinde bulunan tecrübeli hekim kadrosu ve modern tıbbi cihazlar ile ülkemizin sağlık turizminden alacağı payı da en üste çıkarmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

  Dental Group Hospitadent CEO’su Diş Hekimi Recep Eşkar
  Dental Group Hospitadent CEO’su Diş Hekimi Recep Eşkar

  15 Yılda 12. Diş Hastanesi

  15 yıl içinde toplamda 11 hastaneye ulaştıklarını ve 12. hastane açılışları için hazırlandıklarını ifade eden Eşkar, “15 yıldır hasta memnuniyeti ilkemizden ödün vermeden, dünya standartlarında hizmet vermekteyiz. Gerek yurt içinden gerekse yurt dışından kurumlarımıza gelen 2.000.000‘dan fazla hastamızın diş tedavi hizmetini gerçekleştirdik.” açıklamalarında bulundu.

  Bodrum bölgesinde hem yurt içi hem de yurt dışı hastalarına etik, samimi ve empatik bir şekilde hizmet vereceklerini dile getiren Eşkar, diş tedavi hizmetlerinde sağlık turizmi birincisi olduklarını ve bu başarılarına Bodrum bölgesinde de yüksek hizmet kaliteleriyle devam edeceklerini vurguladı.

  Ayrıca 2020 senesi içerisinde Turquality Marka Destek Programı kapsamına girmeye hak kazandıklarını vurgulayan Eşkar, uluslararası hedef pazarlarda kendi markalarıyla olumlu bir imaj oluştururken devlet destekli ilk ve tek markalaşma programında yer alabildiklerinden dolayı gururlu olduğunu da sözlerine ekledi.

  Dental Group Hospitadent, hastane halkalarına eklemeyi planladığı yeni şubeleriyle ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde sektöre öncülük etmeye devam ediyor.

   

   

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ