19.6 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 27, 2022

  AvivaSA’da üst düzey atama

  Bireysel emeklilik sektörünün önde kuruluşlarından AvivaSA’da üst düzey bir atama yapıldı. Direkt Satış ve Acenteler Geliştirme Grup Müdürü olarak görev yapan Özgür Erdoğan, AvivaSA Direkt Satış Acenteler ve Kurumsal Projeler Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

  Sabancı Holding iştiraki olan AvivaSA’nın Direkt Satış Acenteler ve Kurumsal Projeler Genel Müdür Yardımcılığı görevine Özgür Erdoğan getirildi. 2017’beri AvivaSA Direkt Satış ve Acenteler Geliştirme Grup Müdürü olarak görev yapan Erdoğan, yeni görevine  başladı.

  Özgür Erdoğan
  Özgür Erdoğan

  Özgür Erdoğan kimdir?

  Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunu olan Erdoğan, 2002’de çalışma hayatına adım attı. Oyakbank’da Bireysel Pazarlama Yetkili Yardımcısı olarak görev alan Erdoğan Pfizer Türkiye’de Tıbbi Satış Mümessili, Citibank’da Bireysel Pazarlama Uzmanı, Metlife Emeklilik ve Hayat’ta sırasıyla Eğitim Müdür Yardımcısı, Bölge Müdürü, Acenteler Müdürü görevlerinde bulundu.

  Bu süre içinde de ODTÜ’de Executive MBA programını tamamlayan Erdoğan, AvivaSA’ya 2015’te Projeler ve Dış İlişkiler Müdürü olarak dahil oldu. Evli ve iki kız çocuğu babası olan Erdoğan, 2017’den beri de Grup Müdürü olarak görev yapıyordu.

  Kolon Kanserlerinde Güncel Tedaviler, dünyaca ünlü uzmanları buluşturdu

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ