23.6 C
İstanbul
Salı, Ağustos 16, 2022

  Amgen Türkiye Finans Müdürü Şükrü Kürekçi, ACCP Finans’a atandı

  Amgen Türkiye’de 2018 yılından bu yana Kıdemli Finans Müdürü olarak görev yapan Şükrü Kürekçi, ACCP Finans ve Finansal Planlama & Analiz Lideri olarak atandı. Kürekçi, Lizbon’dan yürüteceği yeni görevine 1 Haziran itibariyle başladı.

  Alanında lider biyoteknoloji şirketi Amgen’de üst düzy atama rüzgarı devam ediyor.5 yıldır şirkete pek çok anlamda katkı sağlayan Şükrü Kürekçi, ACCP Finans ve Finansal Planlama & Analiz Lideri olarak atandı. Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü lisans derecesine sahip olan Kürekçi, kariyeri boyunca çok uluslu şirketlerde finansın farklı alanlarında sorumluluklar aldı. Şükrü Kürekçi 2016 yılında Finans Müdürü olarak Amgen Türkiye’ye katılmadan önce Novartis’te Finansal Planlama ve Analiz ile Satış ve Pazarlama Mükemmelliyeti alanlarında çalıştı.

  2018 yılından bu yana Amgen Türkiye Kıdemli Finans Müdürü olarak görev yapan Şükrü Kürekçi, şirket bünyesinde finansal süreçleri iyileştirme ve geliştirme projelerinin parçası oldu. Kürekçi, ACCP’deki Finansal Planlama ve Analiz ekibinin tüm faaliyetlerinin genel sorumluluğunu içeren Lizbon’daki yeni görevine 1 Haziran itibariyle başladı.

  Amgen Türkiye ve BÜYEM iş birliğindeki Sosyal Sorumluluk Okulu Başlıyor!

  Amgen Türkiye ve Gensenta çalışanları sağlıkçıların çocukları için yürüdü

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ