26.5 C
İstanbul
Cuma, Ağustos 19, 2022

  Dijital Eczacılık Zirvesi 2021 için start verildi

  Türkiye’deki eczacıların, bilim insanlarının ve ilaç sektörü temsilcilerinin buluşacağı “Dijital Eczacılık Zirvesi 2021” için start verildi

  İzmir Eczacı Odası’nın beraberliği ile organize edilen “Dijital Eczacılık Zirvesi 2021” 25-27 Mart 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek

  Ecz. Hakan Gençosmanoğlu, Dijital Eczacılık Zirvesi 2021 Düzenleme Kurulu adına açıklama bir açıklamada bulundu. Amaçlarının sağlık hizmetlerinin temel yapı taşlarından olan eczacılık mesleğinin gelişimine katkı sağlamak olduğunu kaydeden Gençosmanoğlu, zirvede, her yönüyle ilacı, mesleğimizi mercek altına alacaklarını ifade etti.

  Ecz. Hakan Gençosmanoğlu
  Ecz. Hakan Gençosmanoğlu

  Gençosmanoğlu, zirvede Türkiye’de ve dünyada gelişen eczacılık mesleğini, güncel değişimleri ve geleceği, toplumsal sağlık alanını, özgür ve bağımsız bir ortamda, sosyal sorumlulukları da göz önünde tutarak hep birlikte irdeleyeceklerini aktardı. Ayrıca, yaşadıkları mesleki sorunları ve çözüm önerilerimizi de tartışmaya açacaklarını belirtti. “Bakış açımızı, hedeflerimizi, bilgiyi, bilimi ortak akılla tüm ilgililerin bilgisine sunacağız” dedi.

  Zirvenin bilimsel programında ilgi çekici bir çok başlığın bulunduğunu vurgulayan Gençosmanoğlu, “Pandemi: İlaç tedavisi var mı, aşı olalım mı?; D vitamini: Ne işe yarar, ne zaman yararlı ve doğru doz nedir?; Depresyon ve kaygı; İdeal kiloya ulaşma ve ideal kiloda kalma; Sık Rastlanan Risk Faktörleri ve Yönetimi; Nasıl egzersiz yapalım? gibi konu başlıklarında alanında söz sahibi bilim insanların sunumlarının yer alacağı oturumlar gerçekleştirileceğini duyurdu.

  Gençosmanoğlu, bilim insanları, eczacılar, sağlık, ilaç ve eczacılık alanının her aşamadaki yöneticileri ve temsilcileriyle “Dijital Eczacılık Zirvesi 2021”de birlikte olmaktan mutluluk ve onur duyacaklarını ifade etti. Dijital Eczacılık Zirvesi 2021’in Eczacının Sesi kadro ve birikimi ile Serenas Live’in güçlü altyapısı ve organizasyonuyla gerçekleştirileceğini aktardı.

  “Dijital Eczacılık Zirvesi 2021” ile ilgili bilimsel programa ve tüm detaylara http://dijitaleczacilikzirvesi2021.org/ internet adresinden ulaşmak mümkün.

   

   

   

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ