26.5 C
İstanbul
Cuma, Ağustos 19, 2022

  D vitamini eksikliği bitkisel spreyle çözülüyor

  Bağışıklık sistemini güçlendirmede önemli bir yere sahip olan D vitamini Natur D3 Spray, bitkisel kaynaklı temiz içeriğiyle tüm aile tarafından güvenle kullanılabiliyor. 

  Sifar İlaçları

  Çok uzun yıllardır insanların gündeminde olan bağışıklık sistemini güçlendirme konusu Covid-19 sürecinin de en büyük hedef haline geldi. Artık biliniyor ki, güçlü bir bağışıklık sistemi için D vitamini şart.

  Diğer yandan elde edilen veriler, Covid-19 nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören hastaların en büyük ortak özelliğinin D vitamini eksikliği olduğu gösteriyor. Yapılan araştırmalar, D vitamini eksikliği, tedaviye olumlu yanıt vermeyi engelliyor ve koronavirüs kaynaklı ölüm riskini artırıyor.

  Yaşam şartları D vitamini eksikliğine neden oluyor

  Özellikle daha fazla evde kalmamız gereken bugünlerde güneşten uzak kalmak, artan stres ve kış şartlarının etkisiyle, pek çok kişinin D vitamini seviyelerinde düşüş görülüyor.

  Şu günlerde ilaç endüstrisinde 50 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Sifar İlaçları’nın piyasaya sunduğu New Life Natur D3 Spray 400 ve 1000 IU iki formu ile tüm ailenin günlük D vitamini ihtiyacını karşılamaya yardımcı oluyor. Böylece, D vitamini normal bağışıklık fonksiyonuna da katkıda bulunuyor.

  Natur D3 Spray Algden elde ediliyor

  Piyasada bulunan pek çok D vitamini takviyesi, koyun yünü yağından üretiliyor. D3 vitamini Natur D3 Spray ise yaklaşık iki bin yıldan uzun süredir besin kaynağı olarak ve çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılan ‘alg’den elde ediliyor.

  Bitkisel kaynaklı D3 vitamini Natur D3 Spray, doğal bir antioksidan olan E vitamini içeriyor ve tüm aile tarafından güvenle kullanılabiliyor.

  Natur D3 Spray 400 ve 1.000 IU olmak üzere iki formda sunuluyor. Sprey form, pratik kullanım sağlarken aynı zamanda tatlandırıcı, lanolin ve BHA içermiyor.

   

   

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ