10.3 C
İstanbul
Perşembe, Aralık 8, 2022

  Abdi İbrahim 200 kişiyi işe alacak

  Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim, Türkiye ekonomisine çok yönlü katkısına yeni bir istihdam paketi ile devam ediyor. Tıbbi tanıtım temsilcisi ekibine ve pazarlama kadrosuna 200 kişiyi daha katacak. Başvurular Ocak ayının ortasına kadar sürecek.

  Abdi İbrahim’in sahadaki en büyük gücü olan tıbbi tanıtım temsilcisi ekibi ve pazarlama kadrosuna 200 kişiyi daha katılacak. Abdi İbrahim İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hakan Onel, performans ve büyüme planlarını sürdürmek ve şirkete yeni ‘İyileştiren Yüzler’ kazandırmak üzere yaklaşık 200 kişinin istihdamını gerçekleştireceklerini ifade etti. Gençlere yönelik yatırımın ülkenin geleceğine yatırım olduğuna inandıklarını belirten Onel, üretim ve istihdamı, içinde bulunulan pandemi şartlarında sektöre ve Türkiye’ye karşı bir sorumluluk olarak gördüklerini söyledi.

  Yeni mezunlar işe alınacak

  Türk ilaç sektöründe 109 yıldır çalışmalarını sürdüren ve 19 yıldır kesintisiz pazar lideri konumunu elinde bulunduran Abdi İbrahim, pazarlama ve saha kadroları için yeni mezun işe alım sürecini başlattı. 2025 stratejisi ve vizyonu kapsamında büyüme ve performans  planlarını istikrarla devam ettirme hedefiyle hareket eden şirket, bu çerçevede, kariyerine iyi bir başlangıç yapmak isteyen yeni mezun adayların önceliklendirildiği Tıbbi Tanıtım Temsilcisi ve Path for Marketing Talent (PMT) işe alım programları çerçevesinde yaklaşık 200 kişinin istihdamını gerçekleştirecek.

  Gençlere parlak bir geleceğin kapılarını aralanıyor

  Hakan Onel, genç istihdamının ülkenin öncelikli meselelerinden biri olduğunu anımsattı ve  insan kaynakları politikalarında gençlerin çok önemli bir yer tuttuğunu belirtti. Gençlere yönelik yatırımın ülkemizin geleceğine yatırım olduğuna inandıklarını ve yeni işe alım paketi ile iş yaşamının başındaki gençlere parlak bir kariyerin kapılarını araladıklarını söyleyen Onel, Abdi İbrahim çalışanlarının %73’ünğn Y kuşağı mensubu olduğunu dile getirdi.

  Onların dinamik ve genç yapısı sayesinde köklü ancak bir o kadar da yüzü geleceğe dönük bir şirket olarak liderliklerine devam ettiklerini kaydeden Onel, aralarına yeni katılacak arkadaşların da performansları ve enerjileriyle şirketin kurumsal yapısına hızla adapte olarak Abdi İbrahim vizyonuna büyük katkı sağlayacaklarına inançlarının tam olduğunu dile getirdi.

  Abdi İbrahim’in 19 yıldır devam eden pazar liderliğinde Türkiye’nin her köşesinde yaşamı iyileştirmek için çalışan, iki bini aşkın saha ekibinin büyük payı olduğuna dikkat çeken Onel, yaklaşık 200 genci daha ‘İyileştiren Yüzler’ işe alım süreci sonucunda Abdi İbrahim ailesine katacak olmanın heyecanı içinde olduklarını kaydetti.

  Çocuklarda idrar yolu enfeksiyonu ve tedavisi!

  Prof. Dr. Kamburoğlu: Estetik doğal olandır, sonuç doğal değilse estetik de olmaz

  Pandemide iki şey arttı: Gebelik ve cinsel isteksizlik

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ