13.6 C
İstanbul
Perşembe, Aralık 1, 2022

  Groupama Sigorta’da üst düzey atama

  Global arenada 9 ülkede faaliyet gösteren ve sigorta sektöründe köklü bir mirası bulunan Groupama Sigorta'nın Satıştan sorumlu yeni Genel Müdür Yardımcısı Cevdet Altuğ oldu

  Küresel arenada 9 ülkede çalışmalarını sürdüren ve sigorta sektörünün güçlü firmalarından olan Groupama Sigorta, yönetimdeki kadrosuna güç kazandırmaya devam ediyor. Şirket, Satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine sektörün tecrübeli isimlerinden Cevdet Altuğ’u atadı.

  Sektörün tecrübeli ismi

  Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Cevdet Altuğ, 1996’da Yönetici Yetiştirme Programı çerçevesinde katıldığı Garanti BBVA bünyesinde ticari ve bireysel  bankacılık alanlarında çeşitli görevlerde bulundu. Bankacılık deneyiminin ardından 2003 yılında Garanti BBVA Emeklilik’e Satıştan sorumlu Birim Müdürü olarak sigorta sektörüne giriş yapan Altuğ, 2008-2011 yılları arasında Türk Ekonomi Bankası’nda Bankasürans Müdürü olarak çalıştı. 2011-2018 yıllarında yine aynı grup kapsamındaki BNP Paribas Cardif Sigorta’da İş Ortaklıkları Kanalı Genel Müdür Yardımcılığı da yapan tecrübeli yönetici, en son Mapfre Sigorta’da Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütüyordu.

  Ocak ayından itibaren görev başı yapan Cevdet Altuğ, Groupama Sigorta A.Ş. Satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı göreviyle birlikte Groupama Hayat A.Ş.’nin de Satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütecek.

  Çocuklarda idrar yolu enfeksiyonu ve tedavisi!

  Prof. Dr. Kamburoğlu: Estetik doğal olandır, sonuç doğal değilse estetik de olmaz

  Pandemide iki şey arttı: Gebelik ve cinsel isteksizlik

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ