23.6 C
İstanbul
Salı, Ağustos 16, 2022

  The Future Healthcare 2021 Konferansı 18-22 Ekim’de

  The Future Healthcare İstanbul Uluslararası Konferansı, 18-22 Ekim tarihleri arasında Fişekhane'de düzenlenecek.

  Türkiye’den ve dünyadan sağlık sektörünün önde gelen isimlerini katılacağı The Future Healthcare İstanbul Uluslararası Konferansı, 18-22 Ekim 2021’de düzenlenecek.

  Tazefikir Group ve Future X Events tarafından Fişekhane’de düzenlenecek konferansa sağlık sektöründen öncü isimlerin katılması bekleniyor. The Future Healthcare İstanbul CEO’su Çağlar Gözüaçık, etkinliğin Türkiye’nin en büyük sağlık ve sağlık teknolojileri konferansı olduğunu vurgulayarak, katılımcılara güçlü bir içerikle dopdolu 5 gün yaşatacaklarını söyledi.

  İSTEYEN ONLİNE İSTEYEN FİZİKSEL KATILABİLECEK

  Öte yandan 15 binden fazla doktorun, 5 binden fazla eczacının, binlerce tıp öğrencisinin yanı sıra resmi kurumların temsilcilerinin ve sağlık sektörü profesyonellerinin katılacağı konferans pandemitedbirleri kapsamında 18-22 Ekim tarihleri arasında Fişekhane’de yapılacak. Ayrıca konferansa hem online hem de fiziksel olarak katılabilme seçeneği sunulacak.

  Biribirinden kıymetli konu ve konuklarla geçmesi planlanan The Future Healthcare 2021’de; sağlık alanında yeni teknolojiler, çağdaş tedavi yöntemleri, geleceğin hastaneleri, sağlıkta yapay zeka ve hukuk, robotik uygulamalar, biyoteknoloji, kişiselleştirilmiş tıp, giyilebilir teknolojiler, büyük veri, geleceğin sağlıklı yaşam şehirleri, koruyucu tıp, OTC’nin geleceği, uzay tıbbı gibi pek çok konuda değerli konuşmacılarla ilham verici oturumlar gerçekleştirilecek. Covid 19 özel oturumunda ise küresel iklim değişikliği, salgın hastalıklar ve mega trendlerin sağlığa etkisi masaya yatırılacak.

  ALANINDA LİDER İSİMLER KONUK OLACAK

  Konferansa katılacak isimler ise şu şekilde:

  GSK Tüketici Sağlığı Türkiye Genel Müdürü Özlem Kaynak, sveç Ulusal Uzay Ajansı Başkanı Dr. Katarina Bjelke, Neom’un medikal direktörü Prof. Melvin Samsom, Nöroloji Profesörü Miia Kivipelto, Türk asıllı İsveçli Avukat Ersen Bethersen, Genomedis Biyoteknoloji Kurucusu Dr. Sevgi Salman Ünver, Doç. Dr. Biykem Bozkurt

  The Future Healthcare Konferansı ayrıca, Prof. Dr. Richard A. Lockshin, Prof. Dr. Devrim Gözüaçık, Prof. Melvin Samson, Prof. Dr. Sinan Canan, Prof. Dr. Türker Kılıç, Prof. Dr. Murat Baş, Prof. Dr. Murat Aksoy, Prof. Dr. Aytuğ Altundağ, Prof. Dr. Oğuz Özyaral, Prof. Dr. Ersi Abacı Kalfoğlu, Doç. Dr. Biykem Bozkurt, Dr. Michael Marash, Dr. Cem Kınay, Uzm. Dyt. ve Aktivist Dilara Koçak, Uzm. Dr. Ayça Kaya, Uzm. Dr. Enes Güler, Uzm. Dr. Bekir Çakmak, Polen Koçak, Dünya Gazetesi yazarı Vahap Munyar gibi birbirinden değerli isimleri ağırlayacak.

  Sağlığın bugünü ve geleceği The Future Healthcare 2021 Konferansı’nda konuşulacak

  The Future Healthcare 2021’de her bilet bir fidana dönüşüyor

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ