26.5 C
İstanbul
Cuma, Ağustos 19, 2022

  Virüslere karşı medikal maske kadar koruyucu hava filtresi üretildi

  Profesyonel hava temizleme sistemleri markası Froumann, 5 farklı modeldeki cihazıyla, kapalı ortamlarda güvenli nefes alanı oluşturuyor. Froumann, SARS CoV-2 Virüsünü yüzde 99 oranında filtre ettiğini üniversite testiyle de kanıtlayan ilk marka olma özelliğine de sahip bulunuyor.

  Froumann

  Froumann, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Covid-19 Tanı Laboratuvarı olan İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Moleküler Mikrobiyoloji Laboratuvarı’nda yapılan testlerle SARS CoV-2 Virüsünü  yüzde 99 oranında filtre ettiğini üniversite testiyle de kanıtlayan ilk marka olma özelliğine de sahip bulunuyor.

  Virüslere karşı medikal maske kadar koruyucu

  Virüs üzerinde etkinliği kanıtlanan ve Avrupa Alerji Araştırma Merkezi (ECARF) tarafından da onaylanan ilk Türk markası olan Froumann tasarımlarında kullandığı H14 HEPA filtre sayesinde havadaki 0,3 mikron ve daha büyük tüm partikülleri ultra hassas filtreleme yaparak, %99,97 verimlilikte tutma özelliğine de sahip.

  Aktif Karbon Filtre ile ortam havasındaki kokuları ve uçucu organik bileşenleri (VoC) %99 oranında azaltan Froumann, ortam havasını nefes hizasından çekme özelliği ile de dünyada bir ilk.

  Alman Inovaring GmbH şirketi tarafından sağlanan teknolojik teknik çözümlerle birlikte, Avrupa Birliği standartları ve normlarına göre Alman mühendisliği ile tasarlanmış olan Froumann, özel geliştirilmiş çoklu filtre sistemi sayesinde bulunduğu ortamın havasını tüm zararlı bakterilerden, virüslerden, tozdan, kimyasal hava kirleticilerden ve hoş olmayan kokulardan temizliyor.

  Odadan odaya rahat geçiş

  Modern tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri, 100 metrekareden 300 metrekareye kadar, farklı büyüklüklerdeki mekanlar için geliştirdikleri cihazları ve tekerlekleri sayesinde odalar arası taşınabilme özelliğiyle de konforlu kullanış imkânı sunuyor.

  Duvar yüksekliği 3 metreye kadar olan, 100 metrekareden 300 metrekareye kadar, farklı büyüklüklerdeki kapalı mekanlar için geliştirilen Froumann Profesyonel Hava Temizleme sistemleri modern tasarımlarıyla dikkat çektiği kadar uzaktan kumanda ile kontrol, çocuk kilidi, filtre doluluk göstergesi ve odalar arası taşınabilme özelliğiyle de konforlu kullanış imkanı sağlıyor.

  5 farklı modelle daha güvenli nefes alanı

  Farklı büyüklükteki mekanlarda kullanılabilecek N80, N90, N100, N90 SDS ve N100 SDS modelleri ile Froumann sadece evlerde değil postane okul ve hastane gibi kamuya açık alanlarda da etkili hava temizliği sağlıyor. Aynı zamanda markanın ürünleri montaj gerektirmiyor ve herhangi bir havalandırma sistemine bağlı olmadan kullanılabilme özelliğine sahip.

   

   

   

   

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ