23.6 C
İstanbul
Salı, Ağustos 16, 2022

  Metropol İstanbul aşılama noktası oluyor!

  Alışverişin önemli merkezlerinden biri olan Metropol İstanbul 23 Haziran’dan itibaren tüm ziyaretçilerine koronavirüs aşı hizmeti verecek.

  Bugün itibariyle aşı yaşının 25’e düşmesiyle birlikte aşı hakkı olan herkes, Metropol İstanbul’un ikinci katında yer alan sinema avlusunda kurulan aşılama noktasında randevusuz olarak koronavirüs aşısı olabilecek.

  AŞI HAKKI OLAN HERKES AŞI OLABİLECEK

  Tüm dünyanın gündemine yerleşen COVID-19 salgın sürecinde ülkemizde aşı uygulamalarında hızlı bir sürece girilirken keyifli ve güvenli alışverişin merkezi Metropol İstanbul da aşı noktasına dönüşüyor. İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nün oluruyla 23 Haziran’da Metropol İstanbul’da başlayacak olan aşı hizmetinden hali hazırda aşı hakkı olan herkes yararlanabilecek

  Aşı hizmetinden yararlanmak isteyen ziyaretçiler ön randevuya gerek olmadan ve direk kayıtla, Metropol İstanbul’da kurulan aşı noktasında 10:00 – 18:00 saatlerinde Sağlık Bakanlığı personellerine aşılarını yaptırabilecekler. T.C Sağlık Bakanlığı tarafından aşı hakkı tanınan herkes, Metropol İstanbul’da kurulan özel alanda randevusuz ve direk kayıt sistemiyle yalnızca T.C kimlik numaralarını ibraz ederek Biontech aşısı olabilecekler.

  Metropol İstanbul aşılama noktası oluyor

  Biontech aşısının yan etkisi var mı? Kolda ağrı yapıyor mu?

  Aşıda yaş sınırı 25’e indi

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ