11.5 C
İstanbul
Cuma, Ocak 27, 2023

  Delta varyantına yakalanan ünlü sunucu: Aşı yaptırmasaydım hastanelerde olurdum

  ABD'li nlü televizyon sunucusu Genevieve Gorder çift doz aşı olduu halde Delta varyantına yakalandığını duyurdu. ''Aşı yaptırmasaydım şimdi hastanelerde olurdum'' diyen ünlü sunucunun yaşadığı acı gözlerinden okundu.

  2 yıl önce hayatımıza giren ve dünyayı alt üst eden koronavirüs yeni varyantlar ile insanların canını yakmaya devam ediyor. Daha bulaşıcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanan Delta varyantına yakalanan isimler hastalığın oldukça sıkıntılı geçtiği uyarısında bulunuyor.

  ABD’li ünlü iç mimar ve televizyon sunucusu Genevieve Gorder de, Delta varyantına yakalananlardan sadece biri. Ünlü sunucu hassta yatağından yaptığı paylaşımda günlerdir virüs ile zorlu bir mücadele içinde olduğunu açıkladı.

  Mart ayında ikinci doz Pfizer/BioNTech aşısını olduğunu söyleyen Gorder, “Astımı olan bir çocuk olduğum ve bağışıklığı düşük bir yetişkin olarak yaşamımı sürdürdüğüm için Covid-19’u çok ciddiye aldım. Hatta tanıdığım herkesten daha dikkatliydim. Fakat Mart ayında iki doz aşı olmama rağmen Covid-19 bulaştı ve yataktayım” dedi.

  ”AŞI OLMASAYDIM HASTANELERDE OLURDUM”

  Gorder, “Arkadaşlar size şunu söylemem gerekiyor ki Delta varyantı çok pis. Geceleri kötü oluyor, sık sık öksürmek zorunda kalıyorum fakat şimdi daha iyiyim. Ateşim sürekli yüksek seyrediyor ve çok enerjim yok, fakat iyi olacağım” diye konuştu.

  ‘Aşı yaptırmasaydım şimdi hastanede olurdum’ diyen ünlü sunucu, Delta varyantının bilinenden daha etkili olduğunu ve aşı olunması gerektiğini vurguladı. Gorder’ın bu çağrısı kısa sürede sosyal medyada binlerce defa paylaşıldı.

  Çift doz aşı olanlara kritik ‘Delta’ uyarısı!

  Delta varyantının gizemi çözüldü!

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ