26.5 C
İstanbul
Cuma, Ağustos 19, 2022

  Daha hızlı aşılama için çadır kuruldu

  Aşılama Tüm Türkiye'de tüm hızıyla devam ederken, Kocaeli'nin Körfez ilçesinde kaymakamlık hizmet binasının bahçesine kurulan çadırda koronavirüs aşısıs yapılmaya başlandı. İlçe Sağlık Müdürü Dr. Oğuz Köse, aşılamada daha hızlı olmak için çadır kurduklarını söyledi.

  Körfez Kaymakamlığı binasının bahçesine daha hızlı aşılama yapabilmek için çadır kuruldu. Çadıra gelen vatandaşlar hızlıca aşılarını yaptırdıklarını belirtirken, Körfez İlçe Sağlık Müdürü Dr. Oğuz Köse, “Aşılanmada daha hızlı olmak için ve toplumun her kesimine ulaşmak için çadırları açtık. Hafta sonu da dahil burada aşı yapıyoruz. Yeter ki sırası gelen vatandaşlarımızın aşılarını yapalım. Covid’de en büyük silahımız aşı ve bu hastalığı aşıyla yenebiliriz. Bizlerin tek istediği sırası gelen vatandaşlarımız aşılarını yaptırsınlar” dedi.

  ”YAŞAMAK İSTİYORSAK AŞI YAPTIRMALIYIZ”

  Aşı yaptırmaya gelen Serap Zorlu, ”korkmaya hiç gerek yok ve yaşamak istiyorsak aşı yaptırmalıyız. Devletimizden Allah razı olsun, her yerde aşı var. İnsanlar korkmadan aşılarını yaptırsın” dedi.

  İl aşısını yaptırmaya gelen Fatih Bulut ise, Türkiye ya da dünyanın eski haline dönmesi için herkesin bu aşıyı yaptırması gerektiğini söyledi.

  Hastanelerde aşı kuyrukları oluştu!

  Sırası gelenlere randevusuz aşı!

   

   

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ