21.6 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 27, 2022

  Covid-19’a yakalanan Gonca Vuslateri: Kaynar su belimden aşağı döküldü

  Oyuncu Gonca Vuslateri geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanmıştı. Şimdi de üzerine kaynar su döküldü. Vuslateri, yaşadığı kaza nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

  Geçtiğimiz günlerde Covid-19 testi pozitif çıkan oyuncu Gonca Vuslateri, üzücü bir kaza geçirdi. Vuslateri, yaptığı paylaşımda “Covid 3. gün. Dün burnumu biraz açsın diye içine kekik yağı döktüğüm bir tencere kaynar suyu belimden aşağı foş diye dökerek İstanbul’u ayağa kaldırdım. Çığlıklarımla” ifadelerini kullandı.

  Covid-19’a yakalanan Gonca Vuslateri: Kaynar su belimden aşağı döküldü
  Covid-19’a yakalanan Gonca Vuslateri: Kaynar su belimden aşağı döküldü

  Üzerine kaynar su dökülen güzel oyuncu, yaşadıklarını sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla takipçileriyle paylaştı.

  Vuslateri paylaşımında yaşadıklarını ve son durumunu şu şekilde anlattı  “Covid 3. gün. Dün burnumu biraz açsın diye içine kekik yağı döktüğüm bir tencere kaynar suyu belimden aşağı foş diye dökerek İstanbul’u ayağa kaldırdım. Çığlıklarımla. Kök hücre tedavisiyle kısa zamanda sağlığıma kavuşacağım. Covid daha iyi. ‘Abla sana olanlar olmuş biz çok tutmayalım’ gibi davranıyor dünden beri. Benimle ilgilenen sağlık personelini uykumda dahi alkışlıyorum burada. Harika projemden 10 gün daha uzaktayım ama inanıyorum ki bu da geçecek… Neler neler geçmedi ki? Cihangir’im… Köpeklerim, sokak kedilerim size emanet bir kaç gün…”

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ