28.7 C
İstanbul
Cuma, Ağustos 12, 2022

  Bakan Selçuk: Çok önemli iki haftanın ortasındayız

  Yüz yüze eğitimin ne zaman başlayacağı merakla beklenirken, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, açıklamasında çok önemli iki haftanın ortasında olduğumuzu söyledi.

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yüz yüze eğitim sürecine dair yaptığı açıklamasında, “Bizim için çok önemli iki haftanın ortasındayız.” Dedi.  Geçen hafta köy okullarını açtıklarını hatırlatan Bakan Selçuk,  Pazartesi günü de ilkokullar ile 8 ve 12. sınıflarda yüz yüze eğitime başlanacağını duyurdu. Selçuk, “Bu sevinci tüm evlatlarımızla yaşamak hepimizin ortak çabası olmalı” dedi.

  Ziya Selçuk’tan yüz yüze eğitim sürecine dair açıklama

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, tüz yüze eğitim sürecine dair değerlendirmesini Twitter üzerinden yaptı. “Bizim için çok önemli iki haftanın ortasındayız. Geçen hafta köy okullarımızı açtık, Pazartesi günü de İlkokullarımız ile 8 ve 12. sınıflarımızda yüz yüze eğitime başlıyoruz. Bu sevinci tüm evlatlarımızla yaşamak hepimizin ortak çabası olmalı” ifadelerini kullandı.

  Yüz yüze eğitimin 8. ve 12. sınıflar için 1 Mart’tan itibaren başlanması kararı alınmıştı. İlkokuldaki diğer sınıflar için ise seyreltilmiş eğitim süreci bir süre daha devam edecek.

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ