28.1 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 25, 2021

  Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’tan haber var!

  Geçen haftalarda koronavirüse yakalanan ve durumu ağırlaşarak hastaneye kaldırılan Selçuk Tektaş'ın bazı reaksiyonlar gösterdiği belirtildi.

  Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, son günlerde yaşadığı sağlık sorunlarıyla gündemden düşmüyor. Selçuk Tektaş’tan geçtiğimiz günlerde kötü haber gelmiş, ünlü ismin koronavirüse yakalandığı öğrenilmişti. Durumu ağırlaşan Selçuk Tektaş, hastanede yoğun bakıma alınmıştı. Alişan’ın koronavirüse yakalanan ve yoğun bakımda entübe edilen kardeşinin sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Son olarak fantezi müziğinin ünlü isimlerinden Yaşar İpek, meslektaşı Alişan’ı ve koronavirüse yakalandıktan sonra durumu kritik olan sanatçının kardeşi Selçuk Tektaş’ı ziyaret etti. Yaşar İpek, Selçuk Tektaş’ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

  Yaşar İpek

  Yaşar İpek, “Selçuk’un bu durumu tedavinin gelişimi açısından çok önemli, o yüzden hepimiz dua edelim” şeklinde konuştu.

  Alişan ve Selçuk Tektaş

  “SENİ ÇOK SEVİYORUM KARDEŞİM”

  12 Mayıs’ta kardeşinin doğum gününü Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla ünlü şarkıcı, duygulandıran mesajı ile dikkat çekmişti.

  Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş koronavirüs nedeniyle yoğun bakımda

   

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ